Архів новин

Панкевичу нагадали, що він порушує статус почесного консула

Богдан Панкевич складає свої депутатські повноваження та залишається Почесним консулом Королівства Нідерландів у Львові. Згідно з регламентом міської ради питання про складання повноважень буде розглянуто на найближчому пленарному засіданні сесії Львівської міської ради.

Відповідно до наказу Міністерства закордонних справ України № 111 від 25.05.2007 «Про затвердження Положення про почесних (нештатних) консульських посадових осіб іноземних держав в Україні та консульські установи, що очолюються такими посадовими особами» (пункт 1.2), почесною консульською посадовою особою може бути громадянин України, який не є обраним до органу законодавчої влади та до органів місцевого самоврядування.

Почесне консульство Королівства Нідерландів у Львові відкрито 1996 року. Це було перше консульство, яке було відкрите як почесне у Львові, а також друге – в Україні на той час. Як розповів сам Богдан Панкевич, Почесне консульство Королівства Нідерландів, яке відкрили у Львові, на той час було першим у нашому місті і другим в Україні.

Нагадаємо, Богдан Панкевич є Почесним консулом Королівства Нідерландів у Львові від моменту відкриття цього почесного консульства. Він був обраний депутатом міської ради Львова не за мажоритарними округами, а за списками політичної партії.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут