Архів новин

Маршрут «Підземного міста» матиме протяжність 800 м

Управління охорони історичного середовища Львівської міської ради продовжує реалізацію міжнародного проекту «Підземне місто: розвиток та популяризація транскордонного туристичного маршруту підземними трасами Львова, Жешува та Любліна», що співфінансується Європейським Союзом. Зокрема, грант в максимальному розмірі 445379,85 євро (що становить 90% усіх витрат проекту) надається за рахунок коштів Європейського Інструменту Сусідства і Партнерства в межах Програми Транскордонного Співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2007-2013, інформує прес-служба ЛМР.

Партнерами управління охорони історичного середовища в реалізації проекту є Гміна міста Жешув (Жешув, Польща) та Осередок «Брама Гродзька – Театр НН» (Люблін, Польща).

В процесі реалізації проекту планується виконати комплексне наукове дослідження підземель середмістя Львова, здійснити археологічні пошуки, опрацювати проектну документацію підземної туристичної траси. Проект також передбачає проведення низки семінарів для обміну досвідом реалізації схожих проектів в інших містах Польщі, налагодження тіснішої співпраці між спеціалістами та муніципалітетами у питаннях промоції туризму й збереження підземель, та популяризацію існуючих підземних туристичних трас Львова, Любліна та Жешува.

В результаті проекту планується отримати проектно-кошторисну документацію підземної туристичної траси у Львові та концепцію її експозиційного наповнення, що стане передумовою для подальшого спорудження траси.

«Проект «Підземне місто» базується на трьох речах. Перше, це те, що Львів є середньовічним місто, яке має історію давню і яке має частину наземну настільки багату, як і підземну, або навпаки. У 1527 році велика пожежа зруйнував Львів, який був в основному готичний, і під землею збереглося багато елементів готики. Також планування змінилося, тобто те, що є над землею, не обов’язково співпадає з тим, що є внизу. Другий аспект - це наша співпраця, наше партнерство з польськими містами, які мають вже реалізовані такі проекти. І коли ми відвідували Ряшів чи Люблін, бачили, який величезний інтерес до таких підземних туристичних трас. Це набагато більший уже сьогодні потік, ніж у музеї чи в якісь інші пам’ятки. І це є можливість робити речі спільно з нашими містами-партнерами за гроші Європейської комісії, які ми просто не маємо права не використати, тому що це географічне положення нам дозволяє. І третя річ – що це не є щось таке небачене і нечуване для Європи. Ми бачимо, як люди готували подібні проекти, як люди мали досвід паралізації, як люди мають і позитивні і, може, негативні приклади як це працює. І тому цей досвід треба тут впровадити, є для цього всі можливості і зараз сприятлива ситуація. А, власне, приклад Ряшева показує одні позитивні моменти, інфраструктурні в основному, приклад Любліна - моменти інтерактивні дуже цікаві, моменти представлення цих речей, а натомість є більше проблеми з інженерією чи з чимось іншим. Треба брати кращі і гірші приклади, на них вчитися, щоб у Львові вийшло набагато краще.

Ми готували цей проект досить довго. Це тривалі розмови, дискусії, переговори з партнерами ще з 2008 – 2009 рр. У 2010 р. було прийнято рішення і підписана угода, стартував цей проект лише в грудні 2011 р. Він розрахований на два роки. Зараз є приблизно середина шляху.

Проект передбачає три речі. Перше - це дослідження. Дуже багато потрібно зробити і документальних досліджень, археології, тому що є речі, які невідомі. Другий етап і другий великий блок - це концепція «функціональне наповнення», «просторове наповнення». Дуже великі площі з’являються для потенційного музею, де може бути представлена археологія, де може бути представлена історія міста. Тобто, що, де має бути розташовано – це другий блок. І третій, найважливіший, зрештою, для нас, - це проектно-кошторисна документація, яка буде уже готова для того, щоб можна було вже реалізовувати в майбутньому. Ми зможемо, знову ж таки, подавати на грант до Європейської комісії, маючи цю проектну документацію і просити гроші на реалізацію. Можуть бути також інші джерела чи державного бюджету, чи частково міського бюджету на цю реалізацію», - розповів заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Косів.

Як зазначив експерт проекту, доцент НУ «Львівська політехніка» та Львівської державної академії мистецтв Микола Рибенчук, протяжність маршруту складатиме 800 м. « Для огляду приблизно треба дві-три години, залежно від того, наскільки багато інформації будуть подавати екскурсоводи, це буде потужний маршрут», - розповів Микола Рибенчук.

Нагадаємо, що за результатами першого конкурсного набору проектів в межах Програми Транскордонного Співробітництва Польща – Білорусь - Україна 2007-2013 Львівська міська рада одержала гранти на реалізацію двох проектів: «Підземне місто: розвиток та популяризація транскордонного туристичного маршруту підземними трасами Львова, Жешува та Любліна» та «S.O.S – безпека співжиття людей та безпритульних тварин польсько-українського прикордоння: Львів, Люблін, Луцьк та Івано-Франківськ».

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут