Архів новин

"Крила надії" просять про допомогу для Тараса Ломаги

"Тарасу Ломазі 20 років, він студент Львівського національного аграрного університету, майбутній економіст, веселий, спортивний, комунікабельний і дуже відповідальний хлопець. І зараз йому дуже потрібна допомога. Почалося все цього літа, у хлопця з’явились головні болі, такі сильні, що довелось звернутись до лікаря. Зробили МРТ і отримали шокуючий результат – пухлина.

Тараса госпіталізували в Лікарню швидкої допомоги, де після подальших обстежень хлопцю сказали, що пухлина росте з кістки черепа і проростає в мозок і що потрібна термінова операція. От тільки лікарі не давали гарантій, що після такої операції Тарас залишиться дієздатним… Операція дуже складна, та і чи може бути простою операція на відкритому мозку? До того ж пухлина локалізована у важкодоступному місці.
Такі відверті прогнози лікарів змусили шукати можливості оперуватися за кордоном, де є сучасне високоточне обладнання і де Тарас зміг би пройти післяопераційну реабілітацію.

У жовтні його успішно прооперували в Університеті Дебрецену, Угорщина. Пухлину видалили під кістку, з якої вона росла. Гістологія показала, що пухлина доброякісна. Період реабілітації минув швидко – молодий, сильний та рішучий, Тарас впевнено повертав собі своє! Прогнози були хороші і тепер залишилось просто спостерігатись. Та останнє обстеження знову перевернуло життя молодого хлопця.

Пухлина знову росте - і Тарасу потрібна ще одна операція, знову на відкритому мозку, вартістю 11 тисяч євро, і, скоріш за все, цим лікування не завершиться. Лише після гістологічного дослідження лікарі зможуть сказати, що далі. Можливо, курс терапії або гамма-ніж, однак це буде відомо лише після оперативного втручання. Зараз потрібно 11 тисяч євро. Університет Дебрецену готовий прийняти Тараса 26-27 лютого. Часу надзвичайно мало…

Тарас дуже розумний, активний і дієвий хлопець, але він лише студент і взяти таку величезну суму просто ніде, до того ж першу операцію родина оплатила самотужки. Та хлопець не сидить склавши руки, він сам шукає кошти собі на лікування, сам звертається у фонди та до спонсорів, сам домовляється про встановлення скриньок, і при цьому ще чемно відвідує навчання.

До нас Тарас також прийшов сам, в компанії з другом – друзі дуже підтримують хлопця, і дивлячись на двох хлопців, неможливо було навіть подумати, що один з них потребує такої важкої операції. Така мужність і витримка просто викликає захоплення та гордість за нього, однак цього недостатньо, щоб Тарас зміг перемогти. Ми дуже просимо всіх небайдужих людей допомогти Тарасу жити. Лікування можливе, Тарас сповнений оптимізму і рішучості, клініка готова прийняти його на операцію. Єдине питання – це гроші.

11 000 євро – 110 000 гривень – ціна молодого життя. Тарасу дуже потрібна допомога!"


Реквізити для надання допомоги:
БФ "Крила надії"
ЦФ ПАТ «Кредо Банк», м.Львів
МФО 325365
ЄДРПОУ 35620901
Рахунок 2600001336292
Призначення платежу - добровільна пожертва для Ломаги Тараса.

Благодійний фонд

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут