Архів новин

У ЛОДА розповіли послу ФРН про понад 100 підприємств з німецькими інвестиціями

28 січня перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Богдан Матолич зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні Крістофом Вайлем. Матолич привітав Вайла з першим візитом на Львівщину в ролі Надзвичайного і Повноважного Посла ФРН в Україні. Він розповів, що для Львівщини Німеччина є одним із найважливіших економічних партнерів, зважаючи на постійний розвиток зовнішньоторговельної та інвестиційної співпраці.

«На території області працюють понад 100 підприємств з німецькими інвестиціями. Річний обсяг зовнішньої торгівлі Львівщини з Німеччиною склав 472,3 млн. дол. США, при цьому експорт – 147,3 млн. дол. США, а імпорт – 325,0 млн. дол. США. Окрім цього, облдержадміністрація також підтримує активні контакти з представниками Вільної держави Тюрінгія та послідовно розвиває співробітництво з цим регіоном. Зокрема, у цьому році ми сподіваємось підписати угоду про співпрацю між Львівщиною та Тюрінгією», – зазначив перший заступник голови ЛОДА.

Крістоф Вайл висловив переконання, що економічні відносини України та Німеччини активно відновлюються, однак звернув увагу на несприятливий бізнес-клімат для німецьких інвесторів у державі та на те, що баланс експорту та імпорту у зовнішній торгівлі покищо не є врівноваженим. «Я сподіваюсь, якщо політичні умови у вашій країні дозволять підписати угоду про асоціацію між Україною та Європейським союзом, то це буде найбільшою інвестиційною домовленістю, у якій Львівщина, завдяки своєму вигідному розташуванню, матиме значні перспективи», – додав посол.

Про це повідомила прес-служба ЛОДА.


Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут