Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
25/01/13

На сайті Львівської обласної ради не оприлюднено частину розпоряджень голови

На сайті Львівської обласної ради досі не оприлюднено деякі розпорядження голови ради, хоч того вимагає закон про доступ до публічної інформації

Про це сьогодні під час прес-конференції повідомила юрист ІПЦ «Наше право» Тетяна Дембіцька.

Також вона зазначила, що існує ще більша проблема з оприлюдненням актів Львівської обласної ради в офіційному друкованому виданні, адже хоча облрада в кінці 2012 року заснувала свою газету «Львівщина», однак офіційні акти там не оприлюднюються.

Керуючий справами Львівської обласної ради Євген Захаревич пояснив, що не оприлюднені розпорядження голови – це були, як правило, або розпорядження внутрішньовідомчого характеру, або такі, до яких застосовується захист персональних даних.

За словами Захаревича, в розпорядженнях голови ЛОР про надання матеріальної допомоги є персональні дані фізичних осіб-заявників, які зверталися по допомогу. Тому в обласній раді, порадившись із правниками, вирішили оприлюднювати ці розпорядження, закриваючи домашню адресу, а залишаючи лише прізвище, ім’я, по батькові особи і суму виділених коштів.

«Технічно багато часу пішло на це, адже є десяток тисяч заявників, – сказав він. – Протягом другої половини 2012 року велася ця робота, і більшість розпоряджень з’явилася на сайті».

Також керуючий справами Львівської обласної ради повідомив, що інші розпорядження, які мають внутрішньовідомчий характер, будуть розміщені на сайті у формі таблиці, де буде вказано назву розпорядження і його порядковий номер.

«Протягом двох-трьох днів така інформація з’явиться на сайті обласної ради», – запевнив Захаревич.

Щодо офіційної газети Львівської облради, то, за словами Захаревича, в кінці 2012 року були складнощі з її фінансуванням, хоча вийшло шість номерів. У бюджеті області на 2013 рік кошти на неї ще не виділені, однак це питання має бути врегульоване на черговій сесії ЛОР.

«Після першого кварталу будемо шукати можливість, щоб газета мала вкладку, де будуть розміщуватися офіційні акти обласної ради», – додав він.

ЗІК

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас