Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
25/01/13

Призначені ще два заступники голови НБУ

У голови Нацбанку Ігоря Соркіна з'явилося ще два заступники. На ці посади призначено директора генерального департаменту банківського нагляду НБУ Олексія Ткаченка та голову правління "Укрексімбанку" Миколу Удовиченка, повідомляє "Комерсант-Україна". Тепер у глави НБУ вже п'ять заступників.

Олексій Ткаченко працював директором генерального департаменту банківського нагляду НБУ, а до 2011 р. курував банківський нагляд у дніпропетровському територіальному управлінні НБУ. Його функціональні обов'язки - це нагляд над кредитними установами. До 2005 р. Ткаченко працював у Дніпропетровському регіональному управлінні НБУ, де займався банківським наглядом. Після цього працював у комерційних банках.

Микола Удовиченко з 2010 р. очолював правління "Укрексімбанку". З 2001 р. він був заступником голови правління. Почав Микола Удовиченко працювати в "Укрексімбанку" в 1997 р.

"Олексій Ткаченко давно працює в Нацбанку, тому це правильне підвищення. А Микола Удовиченко призначений для посилення міжнародного напрямку - наприклад, для співпраці з МВФ. У нього є великий досвід у цій сфері, він користується авторитетом на ринку", - розповів член ради Нацбанку Василь Горбаль. У прес-службі НБУ підтвердили, що рада погодила призначення обох кандидатів.

Нинішнього главу НБУ Ігоря Соркіна Верховна Рада призначила на цей пост 11 січня 2013. Сергій Арбузов, який до цього обіймав посаду глави НБУ, в грудні 2012 р. був призначений на посаду першого віце-прем'єр міністра. Замість Арбузова Янукович запропонував парламенту затвердити главою НБУ Ігоря Соркіна, який до цього був заступником голови Нацбанку. Раніше Соркін обіймав посаду заступника голови НБУ, відповідав за банківський нагляд, валютні операції та фінмоніторинг.

РБК-Україна

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас