Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
25/01/13

У Львові презентували "Підземне місто"

У Львівській міській раді презентували міжнародний проект «Підземне місто: розвиток та популяризація транскордонного туристичного маршруту підземними трасами Львова, Жешува та Любліна».

Як передає кореспондент УНІАН, під час презентації заступник міського голови Львова з гуманітарних питань Василь Косів, проект «Підземне місто» - це новий туристичний продукт Львова.

«1527 року Львів згорів. І все, що є зверху, - це ренесансний Львів. Вся готика під землею. Це дуже цікаво з погляду архітектури, зовсім іншого підземного планування і тих цінних елементів, які є під землею. Друге – це можливість виставити ті артефакти, ті археологічні знахідки. Давно у Львові говорять про потребу в музеї археології. Це будуть додаткові площі, досить великі. Це новий туристичний продукт», - зазначив він.

Як розповів В.Косів на реалізацію даного проекту виділено цілий грант – "це півмільйона євро, з них 10% - це дофінансування, а 90% - це грант Європейського Союзу". Тривалість проекту – 2 роки.

„Зараз ми майже на середині шляху. Ще є рік для реалізації. Проект включає дослідження, розпрацювання концепції і різних особливостей, створення проектно-кошторисної документації. Ми завершуємо на розробці проектно-кошторисної документації, щоб надалі можна було подаватись на гранти на реалізацію, чи залучати державні кошти. Зараз про реалізацію не йде мова, бо треба виконати дуже багато археології, досліджень", - зазначив заступник міського голови.

Він також додав, що вже зараз "є можливість пройти під середньовічним містом зі сходу на захід. Це майже 1 км. Можна спуститись між Високим і Низьким муром біля вежі Корнякта, провести приблизно години під землею, отримати багато задоволення та інформацію про те, чим є підземний Львів. Потім можна вийти біля річки Полтви з західного кінця середньовічного міста».


Довідка

У 2010 році місто Львів виграло грант Європейського Союзу на фінансування міжнародного проекту «Підземне місто: розвиток та популяризація транскордонного туристичного маршруту підземними трасами Львова, Жешува та Любліна».

Партнерами управління охорони історичного середовища Львова в реалізації проекту є гміна міста Жешув (Жешув, Польща) та осередок «Брама Гродзька – Театр НН» (Люблін, Польща).

Проект співфінансується Європейським Союзом. Загальний бюджет включає: грант ЄС (445,379 тис. євро), бюджет української частини проекту (410,967 тис. євро), власний внесок партнерів (10% вартості проекту). Період впровадження проекту - 24 місяці. Фінансування почалося в 2011 р.

В результаті проекту планується отримати проектно-кошторисну документацію підземної туристичної траси у Львові та концепцію її експозиційного наповнення, що стане передумовою для подальшого спорудження траси.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас