Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
25/01/13

Мер Львова на нараді під керівництвом Костянтина Грищенка наголосив на проблемі збереження історичної спадщини

Мер Львова на нараді, 24 січня, з питань культурно-гуманітарного розвитку області під керівництвом Віце-прем’єр-міністра України Костянтина Грищенка звернув особливу увагу усіх присутніх на стан збереження історичної спадщини Львова.

Під час наради Герой України Юрій Шухевич звернув увагу присутніх на проблему збереження історичної спадщини та проведення самовільних робіт у зоні ЮНЕСКО. Свої пропозиції щодо покращення культурно-гуманітарного розвитку області та міста Львова висловили також Тадей Едер, Андрій Бокотей, Яна Шемякіна та інші, інформує прес-служба ЛМР.

«Я солідарний з Юрієм Шухевичем, бо це нонсенс, коли орендар звертається до органів місцевої влади і отримує відмову, бо документи не відповідають будь-яким нормам, їде в Київ і привозить погодження. Як таке може бути? Як у центрі міста можна будувати павільйони, робити реконструкції? Ці декілька випадків, які ми маємо, - це резонанс. Щодо збереження історичної спадщини ми хочемо бути партнерами з державою», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.
Також під час виступу на нараді мер зазначив, що місто в бюджеті розвитку 2013 року планує передбачити кошти на ремонтні роботи у Музеї Пінзеля, однак, потрібна допомога держави.

«Інвестиції в історичну спадщину, в музеї, дають можливість генерувати додатковий прибуток через кошти, які ми отримуємо від великої кількості гостей, які приїжджають до Львова.

Наприкінці минулого року після більш, ніж 20 річного закриття, відкрили першу виставку Природознавчого музею. Там за один день тисяча людей. Наші музеї мають змагатись за кількість відвідувачів, щоб не було сатисфакції, що є хороший музей. Якість музею – це кількість відвідувачів. Має бути процес обліку.
Ми закладаємо у бюджеті розвитку цього року кошти на ремонт костелу Кларисок, де сьогодні знаходиться експозиція Музею Пінзеля. Хотілось, щоб держава допомогла», - додав міський голова Львова Андрій Садовий.

Також мер Львова наголосив на важливості продовження комп’ютеризації шкіл та оновлення медичного обладнання у лікарнях міста.

«Коли ми говоримо про медичне забезпечення, то у Львові є найбільша лікарня на Західній Україні – лікарня швидкої допомоги. Томограф тут куплений 10 років тому. Він вичерпав свій ресурс. В нас іншого нема. Нам треба просити, спільно вирішити це питання.

Питання освіти і наших дітей. Світ змінюється. Львів займає дуже високу позицію. Ми маємо понад 8 тис працівників у сфері ІТ, де заробітна платня по 10 тис грн. Це серйозні доходи до місцевого бюджету. Ця динаміка зростає. Нам важливо, щоб ми мали якісні комп’ютерні класи. На жаль, за останні роки ми з державного бюджету не отримали жодної гривні субвенцій на комп’ютеризацію шкіл. Ми дуже просимо підтримки. Ці кошти повернуться податками.

Центр «Джерело» - це унікальний приклад. Близько 2 тис людей за ці роки пройшли там реабілітацію. Частина цих дітей – це діти, які прийшли з інтернату. Дуже важливо, щоб було розуміння держави, щоб таких центрів було якомога більше по усій Україні.

За усіма цими питаннями стоять долі та життя великої кількості людей», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас