Архів новин

Суд зобов’язав “Експрес” повернути 9,5 млн грн колишньому працівнику

Апеляційний суд Львівської області залишив у силі рішення Господарського суду від 5 листопада 2012 року, який визнав неправомірним позбавлення Миколи Зинича, колишнього заступника директора з виробництва ТзОВ «Видавнича група «Супердрук» статусу учасника товариства. Тим самим, рішення зборів товариства від 9 листопада 2010 року про передачу активів даного підприємства іншому, а саме ТзОВ «Системи друку та доставки» визнано неправомірним.

Суд зазначив, що учасник товариства не скористався своїм правом впливати на господарські рішення, хоча міг би. Відтак і подальше поглинання ТзОВ «Системи друку та доставки» компанією «Експрес медіа груп» вважається неправомірним. Тому суд зобов’язав ТзОВ «Експрес медіа груп» повернути всі чинні активи підприємства.

Микола Зинич станом на листопад 2010 року був власником 22,85% ТзОВ «Видавнича група «Супердрук». За рішенням суду, ТзОВ «Експрес медіа груп» повинна повернути цьому підприємству активів на суму 41,7 млн грн. Частка Зинича складає 9,5 млн грн.

Судова тяганина триває уже два роки. Сторони почергово перемагали і програвали. Рішення апеляційного суду вступило в силу 18 січня 2013 року. Воно може бути оскаржено протягом місяця в касаційному порядку.

Наші гроші

прес-реліз[13.01.23 19:49]
Інформація, що "Експрес" має повернути своєму колишньому співпрацівнику 9,5 млн.грв. --"качка"

Рішення суду, відповідно до якого "Експрес " начебто має повернути своєму колишньому співпрацівнику 9,5 млн.грв. - не існує. Окрім того, згадуваний громадянин ніколи не працював у компанії.Про це офіційно заявила компанія "Експрес медіа груп" у своєму прес-релізі. Як йдеться у документі, "дезінформацію поширив один із львівських сайтів, швидше за все, через некомпетентність своїх журналістів, не вникнувши у зміст судового рішення, яке ухвалив апеляційний господарський суд".

Відповідно до цього рішення, як пояснив юрист компанії, друкарня «Супердрук» зобов’язана беззастережно повернути компанії «Експрес медіа груп» майже 51 мільйон гривень. Таке рішення ухвалив апеляційний господарський Львівської області. Зазначене рішення ухвалене за позовом третьої особи, громадянина Зинича. «Ми не погоджувались із позовом лише тому, що він зачіпав інтереси іноземних інвесторів, які не були залучені до справи. Сам суд справив дивне враження, рішення було прийняте за два засідання, які в сукупності тривали лише годину часу, хоча було залучено більше п’яти осіб, дехто навіть не встиг взяти участь у процесі. Інтереси іноземних інвесторів, звісно, суд теж до уваги не взяв.

У цілому, рішення суду для нас прийнятне. Друкарня «Супердрук» має безспірно повернути нам майже 51 мільйон гривень. Свого часу ця друкарня потрапила у скрутне фінансове становище. Як нам

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут