Архів новин

Відновлено електропостачання у 105 населених пунктах Львівщини

Станом на 20.00 год. 22 січня відновлено електропостачання у 105 населених пунктів області. Повністю відновлено електропостачання у Городоцькому та Мостиському районах, – інформує Департамент з питань цивільного захисту облдержадміністрації. Залишаються знеструмленими повністю 231 та частково 14 населених пунктів Львівської області, з них найбільше у Жовківському районі – 64 повністю та 9 частково, Радехівському районі – 38 повністю, Сокальському районі – 73 повністю, Яворівському районі – 31 повністю та 3 частково.
Через знеструмлення без електропостачання залишилися:
4 водозабори (3 м. Львова та 1 м. Жовкви);
7 лікарень (у Жовківському (1), Радехівському (1), Сокальському (2) та Яворівському (3) районах) і 63 фельдшерсько-акушерських пункти (найбільше у Сокальському (18) та Яворівському (17) районах);
112 шкіл (найбільше у Жовківському районі – 38) та 46 дитячих садочки (найбільше у Жовківському районі – 30);
3 об’єкти соціальної сфери (2 психоневрологічних інтернати і 1 геріатричний пансіонат);
виправна колонія № 47 з 15.00 22 січня (смт. Жвирка Сокальського району).
Електропостачання закладів охорони здоров’я (за винятком 4), соціальної сфери, шкіл і дитячих садочків (за винятком 6 садочків у Сокальському районі) та Виправної колонії № 47 здійснюється за допомогою автономних джерел живлення (дизель-генераторів).
Аварійні бригади та рятувальні підрозділи продовжують відновлювальні роботи.
До відновлення електропостачання населених пунктів залучено 126 бригад та оперативних груп (169 одиниць техніки та 565 осіб) від Публічного акціонерного товариства “Львівобленерго”, Публічного акціонерного товариства “Укртелеком”, Головного територіального управління МНС України у Львівській області, Львівського міського комунального підприємства “Львівсвітло”, підприємств лісового господарства Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, Львівського обласного спеціалізованого лісогосподарського підприємства “Галсільліс” та місцевих комунальних підприємств.
Особлива увага приділяється забезпеченню електропостачання медичних та навчальних закладів, а також інших об’єктів соціальної сфери. Для цього задіяні 26 пересувних електростанцій.
Департамент з цивільного захисту зазначає, що складною залишається ситуація на дорогах області. У зв’язку з цим Управлінням Державної автомобільної інспекції Головного управління МВС України у Львівській області, враховуючи звернення Служби автомобільних доріг у Львівській області, з 18.30 до 21.00 22 січня було введено тимчасове обмеження руху вантажного транспорту на автомобільних дорогах загального користування Львівської області.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут