Архів новин

Курорт Східниця отримала кошти ЄС на будівництво багатофункціонального відпочинкового комплексу-амфітеатру

Курорт Східиця (Львівська обл.) та курорт Полянчик (гміна Соліна, Підкарпатське воєводство, Республіка Польща) отримали кошти на реалізацію проекту під назвою "Полянчик і Східниця – використаємо разом наші туристичні та культурні потенціали для покращення конкурентоспроможності Карпатського краю" у рамках Програми Транскордонного Співробітництва Польща – Білорусія – Україна 2007 – 2013.

10 січня 2013 року відбулося підписання Партнерського договору між Східницькою селищною радою в особі Східницького селищного голови Івана Піляка та Гміною Соліна, Полянчик, Польща в особі Війта Гміни Соліна Збігнєва Савінського.

Зі слів селищного голови Східниці Івана Піляка, кошти в сумі 538 тис. Євро для курорту Східниці виділені на будівництво відпочинкового комплексу-амфітеатру, який носитиме розважальну, спортивну та оздоровчу функції. Проект буде реалізовуватися в 2013 - 2014 роках . Перший транш прийде в другому кварталі цього року . Зараз ведеться підготовка документів щодо надходження коштів з Європейського союзу, інформує Східницька селищна рада.

Серед 180 проектів, які отримали кошти у рамках програми Транскордонного Співробітництва Польща – Білорусія – Україна 2007 – 2013, проект Східниці та Полянчику увійшов в трійку найкращих проектів.

Нагадаємо в центрі Східниці планується збудувати багатофункціональний відпочинковий комплекс – амфітеатр. Основу амфітеатру складе арена-сцена 20 на 40 метрів, де відбуватимуться і концерти, і спортивні заходи. Трибуна для глядачів запланована на 500 – 550 посадкових місць буде поділена на сектори,проходи між якими можуть бути використані, як питні галереї бювету, зали для більярду тощо. В цьому комплексі будуть також розміщені танцювальний та дитячий майданчики.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут