Архів новин

Без відома ОВК надрукували бюлетені у Львові і Кам'янці-Бузькій

На Львівщині без відома обласної ТВК надрукували бюлетені на проміжні вибори до Львівської обласної ради, що є порушенням чинного законодавства. Про це сьогодні повідомив голова Львівської обласної територіальної виборчої комісії Микола Щур.

«Львівська міська виборча комісія надрукувала виборчі бюлетені для цих виборів. За моєю інформацією, вони прийняли таке рішення, і ті бюлетені з Києва мали би десь зараз підвезти. За різними даними, це також зробили Кам’янка-Бузька і Бродівська районна виборча комісія. На жаль, зараз голови цих комісій навіть не відповідають на дзвінки від мене. Ми будемо розбиратися, шукати документи», – сказав він.

За його словами, це є пряме порушення закону, оскільки закон чітко говорить, що бюлетені друкуються територіальною виборчою комісією на тому рівні, на якому проводяться вибори. «Тобто якщо вибори до Львівської обласної ради, то бюлетені друкує Львівська обласна виборча комісія», – пояснив Микола Щур.

Водночас він не повідомив, яким чином на цю ситуацію буде реагувати обласна ТВК, оскільки «поки що це є на рівні розмов».

«Я ще не бачив жодного документу. Потрібно побачити, що цей факт відбувся, що бюлетені справді надруковані і довезені. Треба подивитися на документи, які приймалися, хто укладав договір, хто друкував, на підставі чого і так далі. Зараз коментувати самому дуже складно з суто правової точки зору», – додав він.

Нагадаємо, проміжні вибори до Львівської обласної ради призначені на 27 січня. На їх проведення потрібно 7 млн грн, однак з обласного бюджету ці кошти так і не були виділені.

ЗІК

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут