Архів новин

Найменше у Франції заробляють няньки дітей і доглядачі тварин

Як повідомляється, найменше одержують фахівці в сфері догляду за дітьми. Найменше отримують няні. Більше того, величина погодинної оплати їхньої праці знизилася ще більше: з 7,54 євро до 7,09 євро за годину. Оплата також залежить від району роботи. У Провансі погодинна оплата нянечки нижча середньої в країні і становить 6,26 євро.

Так званий бебі-сітінг, догляд за дитиною в певні години, вечорами або у вихідні, також не приносить своїм працівникам великих доходів. Погодинна оплата ледь перевищує 8 євро. Не цінують у Франції і працю доглядача за тваринами. Заробіток фахівця з чотириногих друзів людини становить 8,27 євро на годину. Популярна серед студентів і молодих людей у ??пошуках робочого місця сезонна робота приносить її виконавцям 9,18 євро і займає 4 сходинку рейтингу.

Зарплата працівника кухні в ресторанах і кафе вельми вигідна для роботодавця, проте навряд чи для працівника (9,42 євро на годину). Стільки ж отримує покоївка в готелях. На 50 центів більше отримує у Франції офіціантка. Її заробітна плата за годину досягає 9,92 євро. На цент більше за годину отримує кур'єр (9,93 євро).

Посада співробітниці, що зустрічає, розміщає або супроводжує відвідувачів, яка найбільш часто зустрічається в торгових компаніях, приносить дівчині 10,17 євро на годину. Як відзначають дослідники сайту, у цієї посади немає разючої відмінності в оплаті між Парижем і Провансом. Завершує десятку найбільш низькооплачуваних професій Франції посада підсобного робітника (фасувальниці, вантажник і т.п.). Ручна праця оцінюється в 10,25 євро на годину.

Раніше журнал Корреспондент зазначав, що монополізація економіки в Україні та жахливі умови для розвитку бізнесу - як свого, так і іноземного - призводять до технологічної відсталості та низького попиту на робочу силу. І, як наслідок, рідкісного для Європи феномена - бідності працівників.

Кореспондент

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут