Архів новин

Тимошенко хочуть посадити довічно

Генпрокуратура пред'явила екс-прем`єру Юлії Тимошенко "повідомлення про підозру" у справі про вбивство депутата Евгенія Щербаня.

Про це журналістам повідомив генпрокурор Віктор Пшонка.

Він повідомив, що у п’ятницю Тимошенко вручили "повідомлення про підозру" та уточнив, що за цією статтею екс-прем'єра може бути засуджено до довічного ув'язнення.

"Зібрані матеріали досудового слідства, які свідчать про те, що Тимошенко дійсно замовила дане вбивство разом з Лазаренком. Сьогодні слідча група Генпрокуратури приїхала до Тимошенко, щоб вручити їй підозра у вчиненні злочину", - повідомив він.

Пшонка уточнив, що Тимошенко і екс-прем'єр Павло Лазаренко заплатили за вбивство Щербаня 2,8 мільйона доларів.

За словами генпрокурора "справу Щербаня", а також і справа щодо боргів "Єдиних енергосистем України" перед Мінооброни РФ об'єднані. Україна вже виплатила Росії 15 мільйонів гривень у справі "ЄЕСУ".

Як відомо, депутат Верховної Ради Щербань був розстріляний 3 листопада 1996 року в аеропорту Донецька після прибуття з Москви. Злочинці зникли з місця події на автомобілі.

Щербань, його дружина і механік померли в результаті отриманих поранень. Бортінженер літака помер у лікарні від вогнепального поранення в шию.

Правоохоронні органи виключили політичну версію вбивства і як основну розробляли кримінальну.

Українська правда

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут