Архів новин

Нардеп Дубневич скаржиться на нехристиянські дії СБУ

Дві години тому народний депутат Ярослав Дубневич написав у Фейсбуці таке: "Сьогодні близько 11 години в офіс моєї громадської приймальні народного депутата України увірвалися представники спецпідрозділу «Альфа» на чолі з представником київського управління СБУ Романом Вінтоненком.

Вони заблокували вхід на поверх де знаходиться приймальня і упродовж кількох годин не випускають нікого з присутніх. У цей час ми з помічниками саме у цьому приміщенні розбирали пошту і готували депутатські звернення. На наші запевнення, що підприємство, яке вони шукають, давно знаходиться за іншою адресою і має інших власників і на пред’явлені документи, що це засвідчують, вони ніяк не відреагували.

Зрозуміло, що такі дії я в першу чергу кваліфікую як тиск на мене, як народного депутата України за виявлену політичну позицію, в тому числі і вступ до лав опозиційної партії «УДАР». Методи служителів режиму, проявлені у формі силового захоплення, в день, коли християни готуються до Святої Вечері, відбуваються за кращими зразками 37 років.

ПС. Пишу зараз, бо лише отримав доступ до Інтернету. Далі інформуватиму".

Далі - через годину: "Ще одне щастя. На поверсі де "Альфівцями" заблокована моя приймальня згасло світло".

Нових повідомлень на акаунті (обліковому записі) у ФБ Ярослава Дубневича поки що немає.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут