Архів новин

Водогін у Трускавці заплановано завершити до 20.00 год.

18 січня близько 6.30 год. у м. Трускавці на вул. Стебницька поблизу будинку № 96 стався порив труби водогону діаметром 400 мм, якою подається вода від резервуарів чистої води «Уличне» до першої насосної станції третього підйому. Внаслідок аварії було тимчасово припинено централізоване водопостачання близько 80% мешканців міста. Про це повідомили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

На даний час працівники ТзОВ «Трускавецький водоканал» здійснюють необхідні заходи для ліквідації аварії та відновлення водопостачання абонентів. Частина мешканців (до 25%) оперативно забезпечена питною водою за резервною схемою з резервуару, який живиться від місцевого озера та за рахунок запасів води у резервуарах водоканалу. Школи та дошкільні навчальні заклади мають добовий запас води. Для забезпечення питною водою решта мешканців міста ТзОВ «Трускавецький водоканал» спільно з ЗАТ «Трускавецькурорт», КП «Курортний парк» та фірмою «ТСБ» організовано підвезення води 5 автоцистернами.

Населення міста проінформовано про аварію, а також заходи, які вживаються для її ліквідації та графік підвезення води.
Як зазначив директор департаменту з питань цивільного захисту Олексій Титаренко, ситуація з припиненням водопостачання є контрольованою і сьогодні, 18 січня, орієнтовно до 20.00 год. аварійно-відновлювальні роботи буде завершено.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут