Архів новин

Силова акція перед судом над Тимошенко

Трьох жінок-депутатів Верховної Ради від "Батьківщини" - Олександру Кужель, Тетяну Слюз та Людмилу Денісову - силою викинули з палати харківської Центральної клінічної лікарні "Укрзалізниці", де вони перебували разом з екс-прем'єром Юлією Тимошенко. Про це на сторінці Кужель в Facebook написала її прес-секретар, назвавши виконавців "голеними головорізами".

Зі слів прес-секретаря, "головорізи" діяли дуже грубо і ображали жінок. "... Увірвалася юрба голених головорізів. Їм було пред'явлено посвідчення депутатів, але, незважаючи на це, із застосуванням насильства, обсипаючи їх образами, бандити схопили жінок і грубо, з погрозами виволокли їх з палати. При цьому з кожною розправлявся по шість осіб. Вся розмова з Кужель супроводжувалася фоном з безперервного потоку образ, якими бритоголові обсипали жінок", - написала вона, уточнивши, що сама Кужель повідомила їй про це по телефону о 6:35.

Прес-секретар попросила всіх журналістів, які перебувають в Харкові, приїжджати в лікарню з камерами і фотоапаратами. Про дзвінок від Кужель також на Facebook написав депутат від "Батьківщини" Микола Княжицький.

Зі свого бокук, їх колега по фракції Арсен Аваков написав, що жінок викидали правоохоронці, щоправда не уточнив, якої саме структури.
З його слів, при цьому у Слюз стався серцевий напад.

Як повідомляли Ukranews, два дні тому Кужель, Слюз і Денісова прибули в лікарню до Тимошенко і оголосили, що приєднуються до її акції громадянської непокори. Вони мали намір залишитися біля неї доти, доки влада не виконає вимоги екс-прем'єра.

Тимошенко оголосила свою акцію 8 січня. Вона вимагає прибрати з її палати відеокамери і чоловіків-охоронців. З того часу вона не входить у палату, повідомляють "Українські новини".

Станом на 7 годину депутаткам вдалося повернутися на 9 поверх, де перебуває Тимошенко, але до неї їх більше не пускають, повідомляє УНІАН. 18 січня має відбутися суд у справі Тимошенко. Не виключено, що її силою доставлять у суд.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут