Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
17/01/13

З липня всі касові апарати повинні бути під’єднані до Інтернету

До 1 липня цього року кожен касовий апарат в Україні повинен бути під’єднаний до мережі Інтернет і передавати у фіскальні органи інформацію про розрахунки в електронному вигляді.

Зараз кожну покупку двічі фіксують на папері. Один чек - клієнту, інший - для звітності. Стрічки з касових апаратів магазини мають зберігати п’ять років, щоб показати на вимогу податковому інспекторові. За новою системою касові апарати мають автоматично передавати дані на сервер податкової служби. Тож шахрувати зі звітністю важче. Та й працювати буде простіше, переконують податківці – не треба зберігати купи паперу і менше перевірок, інформує канал 24.

«Оскільки певна структурна одиниця податкової служби буде мати підстави для аналізу обсягу отриманої інформації, відповідно, відпаде потреба в деякій мірі масово чи вибірково перевіряти суб’єкти господарської діяльності», - сказав начальник управління податкового контролю обласної ДПС Назар Горпинюк.

Однак для цього усім торговцям – від великих супермаркетів до сільських магазинів - доведеться власним коштом купити нові або модернізувати діючі касові апарати. Крім того, за новою системою підприємства втрачають контроль над своїми комерційними таємницями.

«Є небезпека витоку інформації назовні, і будуть знати сторонні особи про те, які мають виручки підприємці», - каже голова Комітету підприємців Львівщини Ярослав Кохалевич.

Хоча наказ Мінфіну про електронну звітність уже діє, в Україні ще немає жодного нового касового апарату. Виробники лише у грудні минулого року отримали технічні умови і зараз розробляють нові моделі. Коли вони з’являться на ринку, модернізувати прилад можна буде порівняно швидко - запевняють постачальники апаратури.

Ще півроку українська торгівля може працювати за старою схемою. З першого липня за паперову звітність підприємців обіцяють штрафувати.

Zaxid.net

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас