Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
17/01/13

ОВК судитиметься з ОДА щодо виборів в облраду

Львівська обласна виборча комісія підготувала адміністративний позов до суду, яким просить визнати протиправною бездіяльність Львівської облради щодо прийняття рішення про фінансування довиборів і зобов’язати ЛОДА прийняти рішення про їх фінансування. Про це сьогодні, 17 січня, повідомив під час прес-конференції у Львівському прес-клубі голова Львівської обласної територіальної виборчої комісії Микола Щур.

«Ми хочемо, щоб суд дав роз’яснення, хто і як мав би виділити кошти на проміжні довибори до Львівської обласної ради. Відповідачем у позові є Львівська облдержадміністрація. Зараз ми змушені констатувати, що довибори до облради є практично зірвані. За календарним планом ще вчора мали друкувати бюлетені», - розповів Микола Щур. Він зауважив, що невідомо, чи буде забезпечене належне фінансування, якщо 27 січня довибори будуть визнані такими, що не відбулися і будуть призначені нові.

«Навіть якщо буде призначено новий виборчий процес, ми почнемо його з боргів, адже потрібно буде виплатити зарплату членам виборчкомів, які зараз працюють», - сказав Микола Щур.

Нагадаємо, вчора голова бюджетної комісії Львівської обласної ради Ярослав Качмарик зазначив, що виділити 7 млн грн з обласного бюджету немає як і довибори повинні фінансуватися з державного бюджету.

Додамо, Львівська обласна державна адміністрація звернулася із листом до Львівської обласної ради, щоб розглянути питання фінансування довиборів на позачерговій сесії облради.

Як інформував ZAXID.NET, для проведення проміжних довиборів до Львівської обласної ради потрібно 7 млн грн. Як каже голова Львівської обласної ТВК Микола Щур, виборча комісія має затвердити свій загальний бюджет, а лише тоді починати друк бюлетенів, натомість такої суми – 7 млн грн – з обласного бюджету на сьогодні виділити не можуть, оскільки не знайшли джерела фінансування. У Львівській ОДА пропонують виділити 300 тис. грн на ці потреби. Натомість, де знайти 7 млн грн – не знають. У бюджеті області на 2013 рік коштів на довибори не передбачені.

Також у Львівській ОДА інформують, що на звернення до ЦВК про фінансування довиборів надійшла відповідь, що згідно з чинним законодавством, ці видатки має фінансувати обласний бюджет.

Нагадаємо, що 14 січня голова Львівської обласної ТВК Микола Щур повідомив, що видатки на довибори можна скоротити до 5 млн грн, і звинуватив Львівську ОДА в тому, що вона зриває довибори.

Zaxid.net

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас