Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
17/01/13

Груник екстренно похвалився перед Грищенком

На виконання Закону України «Про екстрену медичну допомогу» у Львівській області створено єдину систему екстреної медичної допомоги, яка функціонує з 1 січня 2013 року, – про це повідомив заступник голови–керівник апарату Львівської ОДА Іван Груник під час проведення Всеукраїнської селекторної наради під керівництвом віце-прем’єр-міністра України Костянтина Грищенка.

За словами Івана Груника, загальна кількість бригад швидкої медичної допомоги у Львівській області складає 168 одиниць, у тому числі – 90 – фельдшерські бригади, 78 – лікарські бригади, з них для надання допомоги дітям – 10 бригад.
Заступник голови – керівник апарату Львівської ОДА також зазначив, що на 2013 рік передбачені видатки на забезпечення функціонування регіональної системи екстреної медичної допомоги на суму 141,7 млн. грн. і розподілені так:

- заробітна плата з нарахуваннями на суму 117,7 млн. грн. (83,1%),
- медикаменти – 2,3 млн. грн. 1,6%,
- комунальні послуги та енергоносії – 2,8 млн. грн. 2%,
- інші – 18,9 млн. грн. 13,3%).

Іван Груник поінформував, що для служби екстреної медичної допомоги області закуплено лікарських засобів та витратних матеріалів за кошти субвенції з державного бюджету на суму 16,3 млн. грн., які отримані від постачальників та передані в обласний центр екстреної медичної допомоги.

Під час наради були озвучені і проблемні питання розвитку служби екстреної медичної допомоги, зокрема оновлення автомобільного парку обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф; створення єдиних регіональних оперативно-диспетчерських служб шляхом виділення коштів з бюджету Національного проекту «Вчасна допомога», збільшення штатної потужності служби екстреної медичної допомоги тощо.

Зазначимо, що Львівську область відзначено в числі областей-лідерів України у виконанні впровадження Закону про екстрену медичну допомогу. Про це повідомила прес-служба ЛОДА.


Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас