Архів новин

Автобус у Львові горів через коротке замикання

Комісія вивчає причини загоряння автобуса №50. За попередньою інформацією, загоряння сталось через замикання проводки,- повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.
«Це машина 2006 року випуску марки «Богдан». Як мене інформував начальник управління транспорту, причиною є коротке замикання. Сьогодні працює комісія, вивчить усі деталі», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.
Нагадаємо, як інформували в управлінні транспорту та зв’язку, вчора через замикання проводки загорівся автобус, що обслуговує маршрут №50. Загоряння трапилось на пр Чорновола. Пасажири не постраждали. За словами водія, салон автобуса також не пошкоджено.
«Відбулось замикання обладнання у двигуні, задимів, а згодом і загорівся моторний відсік. Водій евакуював пасажирів, відтак, ніхто не постраждав. Салон автобуса також не ушкоджений. За попередньою інформацією, причина загоряння – замикання проводки», - зазначив Андрій Білоус, заступник начальника управління транспорту та зв’язку.

Щоденний Львів

Віталій[13.01.17 11:46]
Шановні пасажири, ви самі розумієте, що якби ви не поїздили кілька днів у маршрутках на знак протесту, перевізники самі змушені би були підвищувати якість послуг. Але наші люди не мають самоповаги, і будуть, хоч клясти на чому світ стоїть, а пакуватись у металобрухт, як оселедці в банку.
Львівянка[13.01.16 17:23]
Напевно пан Садовий ніколи не бачив, які автобуси їздять на маршруті № 50. Як не сидіння порізані, то вікна заклеєні, старі трандулєти є старі - і треба мати совість пускати такий брухт через історичний Львів.
А ще побажання , може дійде до котрогось: поверніть 96 маршрут!

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут