Архів новин

Менше половини власників приватних садиб у Львові уклали договори на вивезення ТВП

Лише 42% власників приватних будинків уклали договори з перевізниками на вивезення твердих побутових відходів. Якщо у місті налічується 11 тис 629 приватних садиб, підписали угоди лише 4 тис 964, інформує прес-служба ЛМР. З питань укладання договорів власників будинків просять звертатись до ЛКП чи перевізника ТПВ.
Як повідомляють у відділі комунального господарства, станом на 1 січня 2013 року у Франківському районі з 878 приватних садиб уклали договори 215. Мешканці приватних будинків Шевченківського району, яких є 3359, уклали 1604 договори. З загальної кількості – 880 будинків на Сихові документи на вивезення сміття уклали 537.
1271 договір з перевізниками ТПВ підписали в Залізничному районі, хоча приватних садиб у цьому районі є 3151. У Личаківському районі є 3196 приватних садиб, з яких 1201 уклала договір на вивіз твердих побутових відходів. Найменше будинків у приватному секторі є в центрі міста, - в Галицькому районі таких налічується 165, з яких 136 мають укладені договори.
Відповідно до статті 152 КУ про адміністративні правопорушення, за відмову в укладенні договору власник приватного будинку несе адміністративну відповідальність у вигляді штрафу в розмірі від 340 до 1360 тис грн.
Нагадаємо, відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради № 832 від 30 листопада, перевізники побутових відходів повинні забезпечити укладання договорів про надання послуг вивезення побутових відходів з власниками житлових будинків садибного типу, земельних ділянок Львова, забезпечити встановлення індивідуальних контейнерів на території будинковолодінь і надавати якісні та вчасні послуги, відповідно до умов договору. Також перевізники мають проводити нарахування плати за вивезення сміття за встановленими виконкомом нормами побутових відходів та забезпечити проведення розрахунків з захоронення побутових відходів відповідно до укладених договорів з виконавцем послуг з розміщення та захоронення відходів.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут