Архів новин

ЛОДА вдруге просить позачергову сесію облради надати гроші на вибори

Львівська ОДА повторно звернулася до голови Львівської обласної ради Петра Колодія з проханням, щоб у бюджетній комісії розглянули питання про виділення 7 млн на проведення проміжних виборів до облради і провели з цього приводу позачергову сесію. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації, депутат обласної ради Іван Груник. Також він повідомив, що наскільки йому відомо, зараз в обласній раді вже засідає бюджетна комісія і розглядає це питання.

Груник нагадав, що згідно із ст. 60 закону про вибори витрати на проведення проміжних місцевих виборів фінансуються з відповідних місцевих бюджетів. «Тобто ми повинні спільно з обласною радою, з депутатами обласної ради подумати, де знайти кошти», – сказав він. Крім того, з його слів, на позачерговій сесії мають обговорити і доцільність витрачання 7 млн на вибори, оскільки і без семи депутатів обласна рада є легітимною.

Заступник директора департаменту фінансів – начальник управління організаційно-кадрового та фінансового забезпечення ЛОДА Валентина Горалько заявила, що вирішити питання щодо фінансування виборів адміністрація має спільно з обласною радою.

«Оскільки бюджет уже затверджений, то обласна адміністрація сама не може внести зміни в цей бюджет. Тому, відповідно, має прийматися спільне рішення з радою, тому що треба вносити зміни в бюджет і шукати джерела. А джерела можна знайти тільки в тому разі, коли зменшувати ту чи іншу статтю видатків, які вже передбачені в бюджеті. І тому це бути спільне рішення, воно повинно розглядатися на сесії, опрацьовуватися депутатським комісіями і повинне бути узгоджене», – сказала вона.

Нагадаємо, проміжні вибори до Львівської обласної ради мають відбутися у семи округах області 27 січня.

ЗІК

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут