Архів новин

Яценюк і Герман проти найбільших у світі пільг народних депутатів

Голова фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк відмовився від щомісячної премії, яку йому як голові фракції було призначено розпорядженням голови Верховної Ради. 14 січня вийшло розпорядження голови парламенту № 302, яким Яценюку як голові фракції встановлювалася щомісячна премія - 88% зарплати - з 12 грудня 2012 року, передає УНІАН з посиланням на прес-службу ВО "Батьківщина".

Яценюк звернувся до голови Верховної Ради Володимира Рибака з листом, у якому вимагає в найкоротший термін визнати таким, що втратило чинність, це розпорядження та дати доручення відповідному структурному підрозділу апарату парламенту не нараховувати вищезазначену премію у зв’язку з його відмовою від неї. Ініціативу Яценюка підтримала депутат-"регіонал" Ганна Герман. Вона також подала письмову заяву на ім'я голови Верховної Ради про відмову від усіх пільг.

Як повідомляє прес-служба Герман, до переліку цих пільг входить виплата матеріальної допомоги на оздоровлення у розмірі подвійної місячної зарплати, безкоштовні путівки, компенсація витрат на створення належних житлових умов.

"Герман сьогодні подала таку заяву голові Верховної Ради України В.Рибаку, пояснюючи свій вчинок тим, що в час, коли основній масі людей живеться дуже важко, користуватися депутатськими пільгами вона не може", - йдеться в повідомленні прес-служби.

Крім цього, опозиція вимагає скасування пільг народним депутатам. Член фракції "Батьківщина", перший заступник голови Комітету з питань регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради Андрій Пишний вносить до парламенту зміни до закону "Про статус народного депутата України" та до державного бюджету на 2013 рік.

Він пропонує скасувати, зокрема, виплату народним депутатам матеріальної допомоги на оздоровлення у розмірі подвійної місячної зарплати, забезпечення безкоштовними путівками для лікування і санаторно-курортного лікування, а також одноразову грошову компенсацію витрат для створення належних житлових умов.

Як повідомлялось раніше, в українських депутатів найбільші пільги в світі.

Newsru.ua

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут