Архів новин

Янукович не дочекається благословення Путіна на євроінтеграцію України

Президент України Віктор Янукович не планує відвідувати Москву для зустрічі з Президентом Росії Владіміром Путіним напередодні наміченого на 25 лютого підписання на саміті Євросоюзу Угоди про зону вільної торгівлі, повідомляє УНІАН з посиланням на заяву прес-секретаря Президента Дарії Чепак. За її словами, у графіку глави держави поки що немає відповідних планів.

Як повідомлялося, сьогодні, 16 січня, газета "Известия", посилаючись на джерело у найближчому оточенні Януковича, опублікувала інформацію про можливість такого візиту. Прес-секретар Президента Росії Дмитро Пєсков сказав виданню, що в Кремль поки що не надходило жодних відомостей щодо візиту Януковича до Москви. "Нам не відомо, чи збирається Президент Янукович у Росію. Зустріч з Владіміром Путіним на лютий не заплановано", - сказав Пєсков, додавши, що Кремль не володіє інформацією про те, що українська сторона відмовилася вступати до Митного союзу.

Як відомо, попередню зустріч Януковича і Путіна було призначено в Москві на 18 грудня 2012 року, але в останній момент її було скасовано. Про це пише сайт newsru.ua.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут