Архів новин

Про християнські традиції розкажуть монахи-редемптористи

Напередодні свята Водохреща для клієнтів відділення соціально-побутової реабілітації Львівського міського терцентру проведуть пізнавальну тематичну зустріч, на якій розкажуть про давні традиції нашого народу до підготовки та відзначення Різдвяних свят, зокрема Водохреща. Зустріч пройде цієї середи, 16 січня, в приміщенні відділення соціально-побутової реабілітації, що за адресою: вул. Кирилівська, 3а, яку проведе сестра монастиря сестер місіонерок Найсвятішого Ізбавителя (редемптористів) Анастасія Гій спільно із монахом редемптористом Тарасом Кульцем. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

Довідка

В Україні, Росії, Греції і Болгарії на свято Богоявлення, або Водохреща освячують воду. Іноді освячення проводиться прямо на водоймах у спеціально пробитих ополонках, які називають «йордань», в спогад хрещення Христа в Йордані. Є також традиція купання в цих ополонках.

У католицьких храмах на свято Богоявлення освячують воду, крейду та ладан. У низці країн є традиція писати на дверях церков і будинків латинські літери CMB, що іноді інтерпретують як перші літери імен трьох волхвів — Каспара, Мельхіора й Бальтазара, а іноді як перші літери латинської фрази «Christus mansionem benedicat», що означає «Хай благословить Христос цей дім».

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут