Архів новин

Торік на Львівщині вироблено сільськогосподарської продукції на 8,8 млрд грн

У 2012 році вироблено валової сільськогосподарської продукції на 8,8 млрд грн., що на 0,4 млрд грн., або на 4,6% більше минулорічного, – про це повідомив в.о. директора Департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Роман Верещинський. За його словами, забезпечено збільшення виробництва валової сільськогосподарської продукції у галузі рослинництва на 6,2%, у тваринництві на 2,3%: «Також збільшується питома вага виробництва валової сільськогосподарської продукції у сільськогосподарських підприємствах – у 2012 році склала 30,1% в загальному обсязі виробництва».
Роман Верещинський зазначив, що вперше за роки незалежності України досягнуто найвищого валового виробництва зерна (1065,3 тис тонн), картоплі (1830,8 тис тонн) та овочів (471,3 тис тонн).

«Проведення виваженої державної політики, яка проявилася у фінансовій підтримці за конкретними напрямками та проектами, дало змогу за останні 12 років досягнути найвищого валового збору плодів і ягід (93,9 тис тонн), закласти 215,3 га плодово-ягідних насаджень (у 6,9 разів більше минулорічного). У галузі тваринництва вперше за останніх 12 років зупинено зменшення поголів’я ВРХ та забезпечено його зростання на 5,7 тис.голів, або 2,4 % до попереднього року». До попереднього року збільшено поголів’я свиней на 7,7%, овець та кіз на 16,2%, птиці всіх видів на 3,9%., – підсумував Р. Верещинський.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут