Архів новин

Львівська ОДА до 15 січня зробила все, що могла, для фінансування проміжних виборів депутатів Львівської обласної ради

Учора, 14 січня 2013 року, з вуст голови Львівської обласної територіальної виборчої комісії Миколи Щура прозвучали звинувачення в бік Львівської обласної державної адміністрації щодо ненадання фінансування для проведення проміжних виборів депутатів Львівської обласної ради. Зважаючи на це, прес-служба ЛОДА сьгодні повідомила, що ця інформація Миколи Щура не є правдивою.
Львівська обласна державна адміністрація 19 та 21 грудня 2012 року скерувала листи до голови Центральної виборчої комісії та Прем’єр-міністра України щодо проведення проміжних виборів депутатів Львівської обласної ради та їх фінансування. Відповіді на ці листи були однозначними – питання фінансування проміжних виборів належить до виключної компетенції органів місцевого самоврядування.

Львівська обласна державна адміністрація звернулася до депутатського корпусу з поданням щодо необхідності виділення у 2013 році фінансування для проведення проміжних виборів депутатів Львівської обласної ради. Однак, 28 грудня 2012 року, у день проведення ХХІІ сесії Львівської обласної ради, під час якої розглядався проект обласного бюджету на 2013 рік, за включення до порядку денного сесії Львівської обласної ради цього подання проголосували лише 10 депутатів.

Після цього голова Львівської обласної державної адміністрації дав доручення головному фінансовому управлінню терміново напрацювати проект розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації щодо часткового фінансування проміжних виборів депутатів Львівської обласної ради, в частині фінансування виготовлення виборчої документації. Таке розпорядження було напрацьоване і сьогодні, 15 січня 2013 року, голова Львівської обласної
державної адміністрації його підпише.

Зважаючи на усе викладене вище, ЛОДА сподівається, що заяви голови Львівської обласної територіальної виборчої комісії Миколи Щура були спровоковані лише тим, що він володіє неповною інформацією щодо заходів, вчинених Львівської обласною державною адміністрацією для забезпечення конституційного права громадян на волевиявлення.

Про реакцію на цю заяву ЛОДА Львівської ради і Львівської обласної територіальної виборчої комісії поки що невідомо.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут