Архів новин

Аграрії Львівщини отримали гранти від Данії на майже 4 млн грн

Торік данський проект міжнародної технічної допомоги «Надання послуг з управління двома ланцюгами доданої вартості сільськогосподарської продукції в Україні» («Агро-Львів») затвердив гранти для аграрних підприємств Львівської області на загальну суму 3 973 186 грн, інформує прес-служба "Агро-Львів".
Гранти отримали два види підприємств: молочні та фруктово-овочеві. У молочному секторі загальна сума грантів становить 2 973 360 грн, а у фруктово-овочевому – 999 827 грн. Станом на кінець 2012 року, 95% затверджених грантів для аграріїв фруктово-овочевого сектору реалізовано. Підприємці, котрі працюють у молочному секторі, втілили 81% отриманих грантів. Загалом з усіх затверджених грантів торік вже реалізовано 85%.
Керівник відділу фінансів та моніторингу проекту «Агро-Львів» Григорій Федак розповів: «Різниця у сумах грантових коштів для молочного і фруктово-овочевого сектора – це наслідок пріоритету роботи проекту на молочний сектор. Оскільки у попередні роки проект видав більше грантів агропідприємствам, котрі займаються фруктами та овочами, ми прийняли рішення закцентувати роботу на збільшенні додаткової вартості у молочному секторі, натомість у фруктово-овочевому приділили більше уваги маркетингу, пакуванню, сортуванню продукції».

Інформація про проект:
«Надання послуг з управління двома ланцюгами додаткової вартості сільськогосподарської продукції в Україні» - проект орієнтований на виробників та переробників сільськогосподарської продукції Львівської області. Фінансує проект уряд Королівства Данія та Міністерство закордонних справ Данії.
Мета проекту – збільшити продуктивність та прибутковість у сільськогосподарському та переробному секторах. Сфери втілення – молочна та фруктово-овочева. Термін виконання: січень 2010 р. – грудень 2013 р.
Проект складається з кількох компонентів:
• «Підтримка ланцюгів формування доданої вартості»: консультування з виробничих та маркетингових питань;
• «Грантовий фонд»: надання грантів сільськогосподарським виробникам та переробникам, які є учасниками обраних ланцюгів формування додаткової вартості;
• «Форум»: створення форуму усіх зацікавлених сторін у молочному та фруктово-овочевому секторах для обміну ідеями та інформацією, а також для сприяння внесенню змін у законодавчі та нормативні акти.
• «Покращення доступу до фінансів». Робота з фінансово-кредитними установами та сільгоспвиробниками – потенційними отримувачами кредитних коштів, спрямована на вдосконалення існуючих та впровадження нових процедур фінансування сільського господарства.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут