Архів новин

Українці відхрестилися від провокації FEMEN у Ватикані

Асоціація, яка об'єднує українських християн, котрі проживають в Італії, розкритикувала акцію руху FEMEN у Ватикані. В асоціації назвали акцію "вульгарним спектаклем, який ображає почуття мільйонів католиків та інших християн", повідомляє "Інтерфакс-Україна". Як повідомлялося, 13 січня активістки руху FEMEN роздяглися на площі перед собором Святого Петра у Ватикані в той момент, коли на балкон вийшов папа Римський Бенедикт XVI.

Як повідомляла прес-служба руху FEMEN, активістки організували акцію на захист прав сексуальних меншин. Вони вигукували "Shut up!" ("Замовкни"), а на тілах активісток були написи "In gay we trust!" ("На геїв надіємось").

"FEMEN вимагає від Ватикану припинити розпалювати середньовічні багаття нетерпимості по відношенню до інакомислення і статевої свободи. Загрозу людству несуть не гей-шлюби, а релігійний фанатизм і "священний "целібат", - заявили в прес-службі руху.

Християнське товариство українців в Італії звернулося з заявою-протестом до всіх засобів масової інформації Італії, в якій засудило чергову провокацію руху FEMEN, що мала місце під час молитви «Ангел Господній» в неділю на площі Святого Петра у Ватикані. Як повідомив УНІАН голова Християнського товариства Олесь Городецький, «цей вульгарний спектакль, організований за гроші відомих і не відомих спонсорів, не має нічого спільного з засадами цивілізованого демократичного суспільства і ображає почуття мільйонів віруючих католиків та християн в цілому».

«Будь-які протести, а тим більше такі вульгарні, під час релігійних відправ є недопустимими в демократичній країні. Це прояв релігійної нетерпимості та суспільного екстремізму, завуальована форма сатанізму. Ми розуміємо, що єдиною метою цієї акції було здобуття дешевої популярності через шок, який така акція може викликати в суспільстві, та вияв своєї ненависті до християн», - зазначив О.Городецький. За його словами, Християнське товариство українців в Італії звернулося до правоохоронних органів з вимогою покарати учасниць цієї акції і депортувати їх з Італії, з довічною забороною в’їзду до країни. «Від імені багатотисячної громади українців в Італії ми просимо вибачення у Святійшого Отця, у всіх людей доброї волі, чиї релігійні та етичні почуття були ображені цим сатанізмом, так само як і наші», - зазначається у заяві товариства християн.

«Група FEMEN є професійними провокаторами і не представляє український народ. Своїми вчинками вони ганьблять українців в очах світової спільноти. Тому просимо не ідентифікувати Україну з FEMEN через українське походження її засновників. Людська дурість, христофобія та гомофобія не має національності», - наголошується у документі.

УНІАН

Сергей[13.01.15 12:33]
Шлюхи хреновы

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут