Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
13/01/13

Чергова авіакомпанія Коломойського припинила виконання рейсів

Авіакомпанія Дніпроавіа, входить до альянсу Українська авіаційна група, разом з авіакомпанією АероСвіт і Донбасаеро, припинила виконання рейсів, говориться в повідомленні авіаперевізника. "У зв'язку з припиненням оперування рейсів, Дніпроавіа з 8 січня 2013 закриває продаж авіаквитків на своєму сайті. З усіх питань ви можете звертатися в наш контактний центр", - йдеться в повідомленні авіаперевізника.

Згідно з даними держпідприємства Інформаційно-ресурсний центр, 20 грудня 2012 року в Україні було зареєстровано ТОВ Авіаційна компанія Авіадніпро, розташоване в селі Старі Кодаки Дніпропетровської області. За даними Інформаційно-ресурсного центру її керівником є ??Сергій Ткаченко, а саме такі ініціали має керівник Дніпроавіа, передає Інтерфакс-Україна.

Як повідомлялося, вчора більше 35 рейсів АероСвіту під загрозою зриву.

Раніше АероСвіт повідомляв, що з 11 по 14 січня компанія буде літати тільки по п'яти далеко- і середньомагістральних маршрутах за кордон через реструктуризацію. Зокрема, польоти будуть відбуватися в Пекін, Нью-Йорк, Хошимін, Бангкок і Гоа.

Серед середньомагістральних рейсів будуть діяти маршрути Київ - Москва, Київ - Санкт-Петербург, Київ - Стамбул, Одеса - Стамбул і Київ - Ташкент. Відновлення інших міжнародних перельотів очікується 15 січня.

Авіакомпанія АероСвіт, яка ініціювала в кінці минулого року порушення справи про банкрутство, створила антикризовий штаб з метою забезпечення тимчасового розкладу польотів і інформування пасажирів про оперативні зміни в графіку рейсів.

Нагадаємо, що журнал Корреспондент писав, що проблеми АероСвіту - це операція, яка спланована людиною, яка тримає в своїх руках все українське небо.

***

В кінці грудня 2012 найбільший в Україні авіаперевізник, авіакомпанія АероСвіт, подала до Господарського суду Київської області заяву про банкрутство. У керівництві компанії заявили, що мова йде про реформування, й санація не завадить виконувати взяті на себе зобов'язання.

АероСвіт є одним з найбільших українських авіаперевізників, обслуговує близько 80 міжнародних маршрутів до 34 країн, включаючи 7 далекомагістральних - до Нью-Йорка, Торонто, Пекіна, Делі, Бангкок, Коломбо й Хошиміна, а також перевозить пасажирів у найбільші міста України.

За матерiалами Інтерфакс-Україна

Кореспондент

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас