Архів новин

"Замінували" львівський СІЗО

У Львові 11 січня вранці о 8.51 на номер телефону 102 від невідомої особи надійшло повідомлення про замінування Львівського СІЗО. Про це повідомила прес-служба ГУМВС у Львівській області. Чоловік, який телефонував, запевняв, що йому стало відомо про можливе замінування будівлі слідчого ізолятора, що на вулиці Городоцькій, 20 у Львові. Невідомий заявив, що за його інформацією 11 січня у період від 9.00 до 15.00 години можуть замінувати Львівський СІЗО або скоїти напад на машину з конвоєм.

Зараз біля слідчого ізолятора працюють працівники міліції, кінологи, вибухотехніки, а також співробітники газової та інших служб. Рух транспорту біля епіцентру події перекрито. На цей час з’ясовано, що телефонний дзвінок невідомий здійснив з автомата, розташованого на вулиці Володимира Великого.

У 2012 році у Львові та області надійшло 17 телефонних дзвінків про замінування. Жодне з повідомлень, на щастя, не підтвердилось.

Нагадаємо, 7 червня Верховна Рада встановила покарання за завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху - за таке діяння передбачається позбавлення волі на термін від 2 до 6 років. 27 червня президент України підписав цей закон.

Newsru.ua

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут