Архів новин

Відновлено подання тепла до 5 корпусів Львівської політехніки та Будинку органної музики - С.Пакіж

Як розповів директор комунального підприємства «Львівтеплоенерго» Степан Пакіж, тривають роботи щодо відновлення опалення до корпусів НУ «Львівська політехніка». Станом на зараз відновлено подачу опалення до 5 корпусів НУ «Львівська політехніка». «Годину тому запустили опалення у Будинок органної музики», - додав Степан Пакіж. Про це інформує прес-служба ЛМР.

Вибух в котельні НУ «Львівська політехніка» визнано надзвичайною ситуацією об’єктового рівня. Відео. Фото

«Вчора о 22.00 год. був запущений котел, опівночі заповнили системи головного корпусу НУ «Львівська політехніка» і відновили подачу опалення у головний корпус. Сьогодні з 08.30 год. почали заповнювати водою системи інших корпусів. Зараз триває поетапна робота щодо запуску усіх споживачів тепла від котельні. Станом на 11.00 год. сьогодні подачу тепла відновлено до 5 корпусів та до Будинку органної музики», - розповів Степан Пакіж, директор ЛКП «Львівтеплоенерго».

Нагадаємо, 9 січня о 5.33 год. на вул. Устияновича, 5, в котельні НУ «Львівська політехніка» стався вибух, внаслідок чого оператор котельні 1949 року народження отримав тілесні ушкодження. За словами медиків, життю оператора загроз нема. У котельні пошкоджений дах, котел, автоматика котельні. Відтак, внаслідок події, без тепла залишились 17 корпусів НУ «Львівська політехніка» та Будинок органної музики.

Міські комунальні підприємства «Львівтеплоенерго» та «Залізничнетеплоенерго» усіма силами долучились до спільної разом із власниками котельні (НУ «Львівська політехніка») роботи щодо відновлення її функціонування. Фахівці комунальних підприємств надають консультативну та практичну допомогу задля усунення аварії.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут