Архів новин

У Львові виготовили дизайнерського Дідуха

Святкування Різдва Христового у Львові традиційно включатиме символічне внесення Дідуха, спільну коляду, урочисту ходу звіздарів, частування кутею і пампушками та паради вертепів. Зазначимо, цьогоріч у Львові - дизайнерський Дідух. Конструкція вже готова, сьогодні його прикрашатимуть, інформує прес-служба ЛМР.
Львів активно готується до святкування Різдва Христового. 6 січня о 12:00 год на площі Яворського біля Гарнізонного Храму святих апостолів Петра і Павла відбудеться символічне внесення Різдвяного Дідуха. Міський голова Львова Андрій Садовий та вихованці студії «Джерельце» урочистою ходою йтимуть від Ратуші до Костелу Єзуїтів. Участь у церемонії також візьмуть хор «Гомін» та священики.
Як зазначив заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Косів, цьогоріч львівський Дідух розробили за дизайнерським проектом Галини Шевчук, викладача Львівської національної академії мистецтв.
Висота Дідуха – 4,40 м, завод за проектом дизайнера розробив металеву конструкцію, а сім’я Коцюків зв’язала 100 снопиків для оформлення Дідуха. Снопики до металевої конструкції прив’язували працівники управління культури та Шевченківського гаю.
Окрім цього, цьогоріч Дідух буде підсвічуватися.
Нагадаємо, біля Дідуха встановлять казан, у якому міський голова замішуватиме різдвяну кутю. Традиційну страву готуватимуть для Кризового центру та Спільноти взаємодопомоги «Оселя».

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут