Архів новин

На Різдво Львовом пройдуть звіздарі

Цьогорічну програму святкування Різдва у Львові традиційно доповнює фестиваль «Спалах Різдвяної звізди». 7 січня святкування відбуватимуться у Шевченківському гаю. Наступного дня звіздарі урочистою ходою пройдуть центром міста і виступлять на сцені біля головної львівської ялинки, інформує прес-служба ЛМР.
7 січня у рамках фестивалю у Музеї народної архітектури і побуту «Шевченківський гай» відбуватиметься програма «У родинному колі». Відвідувачі побачать виступи вертепів, колядування творчих колективів міста, представлення українських Різдвяних звізд, а також візьмуть участь у зимових іграх, конкурсах, катанні на санчатах та ковзанці та інших забавах. Господар та господиня частуватимуть пампухами та чаєм. О 14:00 год розпочнеться театралізоване дійство «Жива шопка» із Йосифом та Марією.
Наступного дня, 8 січня, традиційно відбудеться «Святкова хода звіздарів» центральними вулицями Львова. Хода рухатиметься площею Ринок і завершиться на ярмарковій площі біля Оперного театру. До львівських звіздарів долучаться звіздарі із Івано-Франківська, Стрия, Городка, Соснівки і Сімферополя. На сцені біля головної ялинки діятиме різдвяна програма – колядування від фольклорних колективів міста, виступи вертепів, естрадних виконавців, презентація звізд від майстрів, нагородження звіздарів.
«Урочиста хода розпочнеться о 13:00 год від Домініканського собору, де звіздарі отримають благословення. Будемо йти від храму площею Ринок до Дідуха, а звідти до головної сцени біля Оперного театру», – розповідає Надія Дзвоник, завідувач етно-культурологічного відділу Музею народної архітектури і побуту «Шевченківський гай».

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут