Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
02/01/13

Президент "Радіо Свобода" йде у відставку

Президент "Радіо Свобода" і "Радіо Вільна Європа" Стівен Корн оголосив про те, що покине свій пост 25 січня. Про це він повідомив в офіційному листі, опублікованому радіостанцією. Раніше в ЗМІ з'являлися повідомлення про те, що рішення про звільнення Стівена Корна було ухвалене американською урядовою Радою щодо мовлення, якій підзвітна "Радіо Свобода". Воно було ухвалене через те, що нібито Стівен Корн винен у "розвалі" російської служби радіостанції.
Сам же Стівен Корн заявив, що йде винятково з особистих причин - він хотів би більше часу проводити зі своєю родиною, зокрема, зі своїм батьком і сином.

У своєму листі Корн зазначив, що, на його думку, зміни в "Радіо Свобода" неминучі. "Ми передовсім - журналісти, і наша мета - доносити до людей інформацію. Ми не можемо вибрати, мінятися нам чи ні, але ми повинні вибрати те, як ми будемо мінятися", - заявив він.

Корн також згадав і про конфлікт з російською службою "Радіо Свобода". Нагадаємо, частина співробітників після зміни керівництва і звільнення значної частини колективу звинуватила його в "розвалі московської редакції". "Я знаю, що зараз багато хто з тих, хто не підтримував обраного мною курсу на оновлення, вважають, що мій відхід означає їх перемогу. Упевнений, однак, що коли пил осяде, а упереджені судження забудуться, стане ясно, що прийняті нами рішення послужили на користь нашої місії ", - зазначив він.

Раніше Рада керуючих мовленням (BBG) при уряді США заявила про намір проінспектувати роботу російської редакції радіо "Свобода" після різкої критики з боку правозахисної організації Freedom House, котра заявила, що Корн нашкодив ЗМІ "більше, ніж Путін". Комісія BBG висловила стурбованість у зв'язку з падінням відвідуваності сайту "Свободи" на 50% за два місяці. Нагадаємо, що у вересні на російській службі "Свободи" пройшли масові звільнення.

Ім'я наступника Стівена Корна на посту президента "Радіо Свобода" ще не назване.

РБК-Україна

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас