Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
14/08/12

У Львові оголосили тендери на відновлення проспекту Свободи

У Львові оголосили тендери щодо відновлення проспекту Свободи, кінцевий термін подачі заявок – 27 серпня. Тендери оголошено на відновлення доріг пішохідної зони проспекту Свободи та на облаштування газонів. Про це повідомив юрист ЛКП «Агенція з підготовки міста Львова до ЧЄ з футболу 2012».

Також Юрій Дідебашвілі, юрист ЛКП зазначив, що договори з визначеним підрядником будуть укладені вже 5-10 вересня.

«Вже у жовтні всі роботи будуть виконані», - каже директор департаменту «Євро 2012» Олег Засадний, інформує прес-служба Львівської міської ради.

Відремонтують площу перед Оперним театром, газони, центральну алею.

«Як добрі господарі, ми маємо залишити ситуацію кращою, ніж вона була до того. В першу чергу, ми звертаємо увагу на Оперний театр – ми відновимо площу перед Оперним театром, адже він – наш символ. Звичайно, це газони, які найбільше постраждали. І центральна алея, яка давно не ремонтувалася. Цей об’єкт є і в бюджеті міста, ми спільно відремонтуємо це», – каже Олег Засадний.

Також він зазначив, що фінансову допомогу приймаючим містам Львів розділив на частини: «Першу частину ми витратили на те, щоб організувати фан-зону, другу частину ми залишили на відновлення території. Важливо, щоб роботи були проведені якісно».

«Місто має дбати про себе і про якість туристів. Місто має себе гарно позиціонувати. Наш гість – це людина з середнім і вище середнього достатку, які приїжджають, щоб подивитися на культуру, архітектурні пам’ятки», – підсумував Олег Засадний.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас