Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
24/07/12

"Укрзалiзниця" повернеться до старої системи продажу квитків за паспортами

"Укрзалiзниця" планує зайнятися продажем залізничних квитків за паспортами і вже найближчим часом ухвалить рішення щодо цього питання. Про це сказав генеральний директор "Укрзалiзницi" Володимир Козак.

"Ми розглядаємо це питання в зв'язку з тим, що якщо будуть електронні квитки, то там буде необхідність встановлення особи. Але, як показала практика, коли квитки продавалися за паспортами, то була затримка в чергах по продажу квитків, а перевізники як були тоді, так є і зараз. Це практично не позначиться на них", - заявив Козак, інформує УкрБізнес.

За його словами, ініціатива повернутися до старої системи продажу квитків розглядається з усіх сторін, і ця ідея обговорюється з урахуванням позицій і продавців, і покупців. При цьому, каже Козак, "Укрзалізниця" планує відмовитися від бланків суворої звітності у пасажирських перевезеннях і ввести систему електронних квитків до жовтня 2012 року.

"Ми сьогодні вже практично закінчуємо роботу з Державною податковою службою, і очікуємо, що у жовтні вже відійдемо від бланка суворої звітності і повністю перейдемо на електронні квитки.

У тому числі квитки, які куплені через Інтернет, не потрібно буде роздруковувати в касі, а можна буде по квитку, проданому через Інтернет, безпосередньо сідати в потяг, в якому буде визначатися і фіскалізація квитка, і особистість, яка квиток придбала", - додав гендиректор "Укрзалізниці".

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас