Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
24/01/12

У Львові знову протестували проти транспортної мережі. Фоторепортаж

Близько 100 людей прийшли 24 січня на мітинг біля Львівської міськради з вимогою повернути стару транспортну мережу або внести зміни в існуючу.

Координатор акції Ярина Волошин зауважила, що минулого тижня відбувся перший протесний вихід руху «Автономний опір» на віче проти нової транспортної схеми, відтак, запевнила вона, було внесено зміни до 21 маршруту.

Однак вона назвала ці зміни заміною «шила на мило», мовляв, маршрутки забрали у одних львів’ян та віддали іншим, тому далеко не усі мешканці задоволені. Водночас вона запропонувала усім, кого не влаштовує транспортна схема, зайти в Інтернет і на сайті компанії «Луїс Бергер», яка розробляла транспортну мережу, і залишити там свої відгуки. Ярина Волошин також зазначила, що Нацуніверситет «Львівська політехніка», яка була долучена до розробки транспортної схеми, «виконувала роль фломастера», інформує zaxid.net.

Також вона зауважила, що за три тижні роботи нової мережі зафіксовано і заактовано 72 порушення, вчинені перевізниками. «За три порушення, якщо є акти, перевізників мають знімати з обслуговування. Якщо є 72 акти, то, напевно, вже всі перевізники мали б бути зняті», - сказала Ярина Волошин.

Під час акції також виступило кілька мешканців міста, зокрема, один з пенсіонерів поскаржився, що хотів би, аби відновили старий маршрут №6, адже йому, як людині похилого віку інакше неможливо дістатися до продуктового супермаркету на вул. Луганській.

Нагадаємо, з 21 січня у нову транспортну мережу внесено деякі корективи. Відтак, 28 маршрутів курсують за скоригованими напрямками. Ознайомитись з корективами можна за посиланням http://dailylviv.com/?page=transportation&subpage=marshrutky. Також на прохання мешканців внесено зміни у рух маршруту №43. Він курсує до вул Дністровської.

Автобуси на нових маршрутах мають їздити з інтервалом у 10 хвилин.


Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас