Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
23/01/12

А.Садовий: «Ми підемо шляхом ремонту існуючих трамваїв, закупівлі трамваїв за кордоном та закупівлі вітчизняних нових трамваїв»

Львівський електротранспорт потребує модернізації. Для електротранспорту на вул. Городоцькій формується майстерня на депо № 1, яка буде здійснювати модернізацію, реконструкцію трамваїв та їх капітальні ремонти.

«У Львові є 122 вагони трамваїв. На лінію виходить лише половина вагонів – 60, інші ж потребують ремонту. По Програмі, яку ми запровадили, повинні щомісяця капітально ремонтувати 3 вагони, щоб вони могли вертатись до руху на міських маршрутах. Якщо тролейбус ми можемо купити на Львівському автобусному заводі, то з трамваями ситуація складніша. Новий вагон коштує 2 млн євро. У на є кілька варіантів: ремонтувати існуючі вагони, або йти шляхом як литовці, поляки – купувати вагони, які є в користуванні у Німеччині. Основний акцент ми будемо робити на ремонт наших вагонів, бо це і робота для працівників підприємства, це заробітна платня. Також ми говоримо про новий трамвай. Думаю, найближчим часом ми проведено тендер на закупівлю такого трамваю. Новий львівський трамвай, за підтримки уряду, ми зможемо купувати. Це дорогий вид транспорту, але максимально вигідний», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Як повідомили на ЛКП «Львівелектротранс», з 27 грудня трамвайне депо № 1 виконує функції вагонно-ремонтної майстерні. Ходові вагони разом із водіями переведені на депо № 2, де вночі здійснюється їх технічне обслуговування, а зранку виїзд трамваїв.

Відповідно до програми ремонту трамваїв на 2012 рік протягом року заплановано відремонтувати 36 вагонів, з яких 24 на сьогодні є ходовими. Програма розроблена з розрахунком, щоб щомісяця виконувати 2 середніх поточних ремонти та 1 капітальний, а також ремонт агрегатів для трамвайного депо № 2. Відповідно зараз на ремонті знаходиться три вагони. До червня 2012 року заплановано відремонтувати 15 вагонів, які наразі не експлуатуються, і щоб вони могли додатково виїхати.

«Орієнтовна вартість капітального ремонту 1 трамваю – 200-250 тис грн, середнього – 80-100 тис грн. Якщо трамвай зараз коштує від 1,5 до 2 млн євро, а в Німеччині витрачають на капітальний ремонт в 10 разів більше, то економічно доцільно ремонтувати трамваї самим», - додав головний інженер «Львівелектротранс» Віталій Чаговець.

«Доцільно ремонтувати трамваї і доцільно купувати трамваї, які були в експлуатації в Німеччині. Трамваї, які ми 2,5 роки тому привезли, були в набагато кращому стані, ніж наші.

Тому ми підемо шляхом ремонту існуючих трамваїв, закупівлі трамваїв за кордоном по адекватній ціні, які є в хорошому технічному стані і ще 15 років можуть працювати. По цьому напряму ми працюємо з Європейським банком. Третій варіант – орієнтуємось на нові трамваї, але будемо купувати лише вітчизняні», - додав мер Андрій Садовий.

«Питання створення ремонтної бази стояло уже давно, адже з середини 90-х років припинив свою діяльність вагонно-ремонтний завод у Львові. Тому майстерня сформована у зв’язку з тим, щоб виконувати ремонти та здійснювати технічне обслуговування трамваїв», - зауважили в ЛКП «Львівелектротранс».

Ремонтна бригада майстерні складається із 24 працівників. Включаючи допоміжний та обслуговуючий персонал, штат працівників майстерні на базі трамвайного депо № 1 налічує 47 осіб.


Довідка

Комунальне підприємство «Львівелектротранс» діє на підставі Закону України «Про міський електротранспорт» від 29.06.04 р. № 1914- IУ, інших законодавчих актів України та на підставі Статуту (зі змінами та доповненнями), затвердженого начальником управління транспорту і зв’язку Львівської міської ради, наказом № 20-У від 30.05.2005 р.

На балансі підприємства 122 трамваї, з них 17 потребують ремонту і знаходиться на в депо № 1. У середньому сьогодні щодня із депо № 2 підприємство випускає на лінію 60 трамваїв.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас