Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
13/07/11

Вилов рослиноїдної риби на Гамаліївському озері заборонений

Згідно з режимом рибогосподарської експлуатації Гамаліївського водосховища, затвердженим Головним державним управління охорони використання і відтворення водних живих ресурсів та Управлінням охорони навколишнього природного середовища у Львівській області, ЛМКП «Львівтеплоенерго» на початку травня цього року провело зариблення Гамаліївського озера. В озеро було запущено запущено 847 кг товстолаба, та 200 кг білого амура.

Як розповіли у ЛМКП «Львівтеплоенерго», на балансі якого знаходиться ТЦ «Північна» (ТЕЦ-2) та Гамаліївське озеро, цього року вилов товстолоба і білого амура заборонений згідно з режимом рибогосподарської експлуатації водосховища.

«Прохання до людей, які займаються риболовлею, не виловлювати зазначені сорти риби. Якщо ж зловили, просимо випускати назад в озеро», - зауважив Юрій Мужик.

Нагадаємо, 4 травня ЛМКП «Львівтеплоенерго» провело зариблення Гамаліївського водосховища – штучно створено озеро для забезпечення водою ТЦ «Північну», яка надає послуги з теплопостачання у весь Шевченківський район Львова.

Гамаліївське озеро - це технічне озеро, штучно побудоване з метою забезпечення технічною водою ТЦ «Північна». Будівництво озера тривало до 90-х років і проводилося саме для забезпечення потреб водою ТЦ «Північна», яка забезпечує теплом і гарячою водою весь Шевченківський район Львова. Площа озера становить 83 гектари.

Уже 12 років ТЦ «Північна» разом з Гамаліївським озером, знаходиться на балансі ЛМКП «Львівтеплоенерго». Дану ТЦ було передано теплопостачальному підприємству у 1999 р. Позаяк озеро створено штучно, у ньому не відбувається природний процес очищення. Кожного року працівники ТЦ «Північна», дбаючи і про покращання екології озера проводять очищення води власними силами. На ТЦ «Північна» побудовано ІІ хімводоочистки. І ступінь хімводоочистки – це механічні фільтри, які очищають воду від водоростей, ІІ – працює на пом’якшення води. Через постійне заростання озера водоростями, І ступіть постійно засмічувалася та забивалася.

Згідно з приписами Головного державного управління охорони використання і відтворення водних живих ресурсів та Управління охорони навколишнього природного середовища, з метою очищення озера від водоростей, користувач має провести зариблення озера рослиноїдними рибами.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас