Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
11/04/11

Редакція журналу «Щедрику-Ведрику» перепросила у галичан. Фото

Редакція дитячого журналу «Щедрику-Ведрику» у новому числі опублікувала спростування своєї статті про історію та ментальність галичан, у якій вони зображені селянами, звиклими мислити «на хлопський розум».

У новому числі журналу міститься коротке спростування скандальної публікації, в якому зазначено:

«Редакція журналу Щедрику-Ведрику» просить вибачення в усіх читачів, а особливо у галичан, за допущені помилки у статті про історію Галичини, яка була надрукована у Всеукраїнському дитячому журналі «Щедрику-Ведрику» №32 2010 року. Інформація була взята з мережі Інтернет, а саме: з Львівського форуму (Ментальність галичан), а також на належному рівні не вивчена та не проаналізована. Усвідомивши свою провину, ми обіцяємо читачам надалі більш серйозно та аргументовано подавати кожен матеріал. Маємо надію, що ви приймете наші вибачення».

Нагадаємо, львівським школам від імені Міністерства освіти України рекомендували передплатити журнал «Щедрику-Ведрику», в якому принижено мешканців Галичини. Громадське об’єднання «Самопоміч» вимагає заборонити передплату цього журналу.

Після публікації інформації про журнал головний редактор журналу «Щедрику-Ведрику» Олександр Блюхар визнав, що образлива стаття про галичан, опублікована у випуску за грудень, справді є поганою, і взяв відповідальність за її появу на себе, повідомляє zaxid.net.

Водночас міський голова Львова Андрій Садовий доручив управлінню освіти Львова вивчити ситуацію з передплатою журналу «Щедрику-Ведрику».

Голова підкомітету з питань базової освіти Комітету з питань науки та освіти Верховної Ради України Леся Оробець не виключає, що питання журналу «Щедрику-Ведрику», в якому було принижено галичан, можуть винести на розгляд парламенту, якщо його не вдасться вирішити у Львові.

Згодом в управління освіти міста Львова запевнили, що журнал жодна школа міста не закупила.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас