Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
20/01/05

Винниківські перипетії

Пристрасті в містечку Винники не вщухають.

Незважаючи на вихід мера міста Сергія Уварова з Партії регіонів після другого туру виборів, що мало б дещо зменшити напруження в місті, все ж група винниківчан, яка має намір ініціювати референдум щодо відставки міського голови та всіх депутатів, не має жодного бажання зрікатися своїх намірів. Натомість сам Сергій Уваров вважає, що насправді за всіма звинуваченнями криються лише наміри попереднього мера міста та його команди знову повернути собі крісло голови міськради.

Тим часом справа вийшла на новий виток – Сергій Уваров відмовився зареєструвати ініціативну групу з проведення референдуму.

“Ми отримали відмову у вигляді цілої петиції, в якій було вказано, мовляв міський голова не порушував ніякого закону, а недовіру йому нібито висловила не громада, а лише члени ініціативної групи”, – повідомила ІА “Контекст-Медіа” член ініціативної групи Леся Яросевич.

Своєю чергою Сергій Уваров вважає, що ініціативна група жодним чином не виражає інтересів мешканців містечка, тому він не має морального права реєструвати її. “Мене звинувачують у тому, що порушив конституційні права громадян. Насправді ні я, ні жоден член депутатського корпусу не порушував ніяких прав”, – наголосив він у коментарі. “Один із членів ініціативної групи, Ігор Герман є людиною екс-голови Винників, який бажає знову стати мером міста. А на всі звинувачення я можу відповісти одне: при колишньому голові від його злочинних дій постраждало понад дві тисячі мешканців Винників, які за безцінь продали нерухомість. Усі звинувачення – це інтриги екс-керівництва міста”, – стверджує Сергій Уваров.

Ініціативна група вирішила шукати справедливості в суді. Після відмови в реєстрації винниківчани звернулися до Личаківського суду Львова. Відтак долю референдуму у Винниках визначатиме Феміда.

”Львівсьа газета”

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас