Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
20/01/05

Військові пенсіонери готові до акцій непокори

19 січня кілька сотень військових пенсіонерів заполонили дворик обласного військкомату у Львові, де обласна Спілка офіцерів влаштувала мітинг проти урізання військовим пенсій.

Кабінет Міністрів України вніс у Держбюджет на 2005 рік корективи “Про внесення змін до ст. 43 Закону “Про пенсійне забезпечення військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та деяких інших осіб”. Цими корективами було вдвічі зменшено щомісячні надбавки до пенсій за безперервну військову службу. Що і спричинило напруження серед військових пенсіонерів.

На мітинг львівські військові пенсіонери запросили обласного військового комісара та командувача Західним оперативним командуванням. Проте вони не з’явилися. Промовці закликали соратників після 23 лютого, якщо вимоги військових про відновлення повного обсягу пенсій не буде виконано, перейти до акцій громадської непокори і перекрити рух транспорту біля обласного військкомату.

Після кожного виступу військові пенсіонери кричали: “Кузьмука у відставку!”. Мітингуючі наголошували на тому, що рішення уряду відчутно вдарило по престижу військової служби.

Прес-центр Міністерства оборони України попросив прокоментувати ситуацію з пенсіями керівника апарату міністерства генерал-полковника Дмитра Рудковського. Генерал нагадав, що за пенсійним законом не тільки надбавка, а й весь розмір перерахованої пенсії на рік вже зменшено у два рази. “Тобто, – наголошував Рудковський, – зменшення вказаної надбавки становить вже не два, а чотири рази”. Генерал зазначив, що Міністерство фінансів та уряд України вирішили зменшити бюджетний дефіцит, який утворився на сьогодні, за рахунок військових пенсіонерів.

газета ”Високий замок”

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас