Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
18/01/05

Найімовірніший губернатор

Народний депутат Ярослав Кендзьор вважає цілком закономірним жваве зацікавлення проблемою формування виконавчої влади в регіоні, яка, згідно з декларацією новообраного Президента, має постати в новій якості та з новими обличчями.

Однак, на його думку, процес, що вирує довкола цього в кулуарах обласної ради, “набирає зовсім нездорового звучання”.

– Це лише ускладнює сам процес формування виконавчої влади, – зазначив на вчорашньому брифінгу Я. Кендзьор. – Не потрібно створювати жодного протиборства. Такі питання, зокрема призначення губернатора, залишаються в компетенції винятково Президента. Ми обрали нового главу держави, якому довіряли, тож і тепер повинні саме йому довірити назвати прізвище нового прем’єр-міністра та голови області.

За його словами, відомо реакцію Віктора Ющенка на “благородні” ініціативи керівників області та деяких політичних сил щодо рекомендації кандидатур на посаду прем’єр-міністра та губернатора.

– Це щонайменше нагадує повернення до радянських часів і цієї відомої тези Леніна: “Кожна кухарка керуватиме державою”, – запевнив він. – Слід розуміти, що ініціативи такого штибу не завжди відповідають кадровій стратегії у формуванні уряду та призначеннях на місцях.

Ярослав Кендзьор запевнив, що в середовищі НРУ не порушували питання щодо кандидатури на посаду голови облдержадміністрації. За його словами, після призначення Петра Олійника керівником регіонального виборчого штабу Віктора Ющенка було зрозуміло, що найбільш імовірною кандидатурою на цю посаду є саме він.

– Мені прикро, що в цю гру включили члена НРУ Василя Куйбіду. Це можлива гра політичних сил, які використали не дуже відверті претензії на це місце нашого колеги, котрі є щонайменше наївними, – наголосив він. – Петро Олійник має досвід управлінської та бізнесової роботи, плоди його праці маємо у вигляді підсумків виборів на Львівщині. Тому його призначення було б цілком логічним і закономірним.

Присутній на брифінгу народний депутат Петро Олійник наголосив, що саме Віктор Ющенко доручив йому вивчити ситуацію на Львівщині та подати свої пропозиції щодо формування влади в області. Таким чином нардеп відповів на останні закиди чільних представників облради, яких обурювало те, що процес формування виконавчої гілки влади в регіоні проходить повз них і через руки лише Петра Олійника.

За словами останнього, це ще не означає, що саме його призначать головою ЛОДА, однак запевнив, що в разі такого призначення “готовий замінити депутатський мандат”.

– Зазначене доручення Віктора Ющенка я й виконую, – зауважив він. – Але лише новообраний Президент визначить, хто буде головою ЛОДА. За місяць нам потрібно провести серйозну кадрову реформу.

Із представниками мас-медіа П. Олійник поділився враженнями від поглибленого вивчення ситуації в регіоні. За його словами, сицилійська мафія “відпочиває”, порівняно з тим, що відбувається на Львівщині.

– Корупція пронизала всі куточки людської діяльності в області, – зазначив він. – Вона зверху до низу присутня на митниці, в ДПА, міліції, в окремих прокуратурах, деяких службах СБУ тощо. Медведчуківщина як явище “почистила” від фахівців усі структури.

Нардеп стверджує, що для виправлення ситуації потрібна ефективна політика та відпрацьований уніфікований механізм підходу до всього бізнесу в області.

– Нам необхідно розробити цілісну комплексну програму динамічного розвитку Львівської області. Глибина деградація, яка є на Львівщині, дуже велика, – запевнив пан Олійник. – Усе це має змінитися з початком діяльності нового голови ЛОДА, який діятиме лише в правовому полі.

Користуючись нагодою, під час брифінгу нардеп Ярослав Кендзьор оприлюднив чималий перелік фірм (близько п’ятдесяти), які, за його словами, мають стосунок до Сергія Медведчука, а також список наближених до екс-голови ДПА області осіб, які тримають у своїх руках немалий відсоток бізнесу на Львівщині. Крім того, Я. Кендзьор частково оприлюднив список фірм області, які за значного грошового обігу взагалі не сплачували податків або сплачували лише незначні суми та були під особистою протекцією ДПА у Львівській області.

– До нас, як і до штабу “Нашої України”, надходить безліч документів і фактажу, які свідчать про те, що творила “компанія” у Львівській податковій і в інших структурах, де крутилися шалені гроші, – зазначив нардеп. – Назрівають серйозні перевірки та процеси щодо цього справжнісінького грабунку Львівщини. Я накопичую ці документи, й найближчим часом їх покладуть на стіл генеральному прокуророві.

”Львівська газета”

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас