Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
28/02/05

Півнячі бої

Проголосивши війну проти корупції, Львівська обласна організація Української народної партії, очолювана Олексою Гудимою, наразі спрямувала всі зусилля виключно проти міської влади.

Декілька днів тому керівник міського осередку УНП Юрій Кужелюк оприлюднив факти навмисного, на його думку, доведення “Львівводоканалу” до банкрутства. При цьому не обійшлося без “перченого” факту – купівлі Василем Склярським (екс-начальником “Львівводоканалу” та діючим заступником міського голови з інженерних питань) за безцінь квартири в центрі Львова.

У п’ятницю сам пан Склярський дав відповідь ЮлієвіКужелюку. Аналіз, здійснений УНП, він визначає як такий, що “проведений нефахово – порівнюються цифри, які за своєю економічною суттю не можуть бути зіставлені. Ці дані – абсолютно надумані, непрозорі і дилетантські”.

Крім того, пан Склярський повідомив, що остання місія Світового банку “схвалила значний прогрес щодо питання заборгованостей”. “Окрім того, місія дійшла висновку: якщо зусилля, збільшені впродовж останніх декількох місяців, буде збережено, то цілей розвитку проекту водопостачання та каналізації міста Львова можна було б досягнути значною мірою або навіть перевиконати”, – цитує заступник міського голови записку місії Світового банку.

Крім того, пан Склярський повідомив, що аудит “Львівводоканалу” “проводять фахівці, можливість впливу на яких виключена”. Водночас судові позови ДПА поступово вирішують у судах усіх інстанцій на користь “Львівводоканалу”, зростає рівень проплати підприємству за послуги з водопостачання, а саме підприємство, відповідно, розраховується з боргами за енергію зі “Львівобленерго”.

Однак пана Гудиму не задовольняють такі дані (навіть якщо вони виявилися цілком придатними для місії Світового банку): “Нас цілком вдовольняють результати експертизи, надані паном Кужелюком. Я не підтримую жодного переведення стрілок. Ми не чіпаємо особистостей. Хіба що в тому разі, коли вони не виконують своїх зобов’язань. Саме за урядування Буняка-Склярського стан “Водоканалу” погіршився”.

Втім ні міській владі, ні УНП ніяк не вдається виконати обіцянки не порушувати тем особистого життя. На прес-конференції пан Склярський продемонстрував світлини того самого будинку на Стефаника, розповівши історію ремонту кам’яниці, яка перебувала в аварійному стані. Як повідомив заступник мера, щоб купити житло, йому довелося продати майже новий “Мерседес”, який коштує більш ніж 30 тисяч доларів (історію походження авто пан Склярський залишив поза увагою, зауваживши лише, що він не є бідною людиною).

Як виявилося, не без гріха й сам викривач корупції пан Гудима. Зокрема, Василь Склярський повідомив, що проживання людей у котеджі на Мушака, 59 (саме за цією адресою у Львові начебто мешкає Олекса Гудима), є незаконним, оскільки, згідно з дозволом на будівництво, там має бути офісне приміщення. “Жоден мешканець котеджу на Мушака не платить за комунальні послуги. Відтак є повне право відключити будинок від надання цих послуг”, –
запевнив пан Склярський.

Своєю чергою Олекса Гудима відреагував на звинувачення пана Склярського доволі емоційно: “Я попереджую керівництво міста: якщо вони й надалі вдаватимуться до втягування у неполітичні дискусії, втручатимуться в особисте життя, то діятиму адекватно. Моє офіційне місце проживання – Київ. У Львові я зупиняюся на день-два, і де та з ким проживаю ці два дні – моя особиста справа. В будинку на вулиці Мушака мешкає мій тесть. Йому 80 років, ветеран ОУН-УПА. Якщо пан Склярський захоче відключити йому воду, то нехай подумає, що він робить”.

На запитання кореспондента, яким чином пан Гудима оборонятиметься від зазіхань на його життя, він повідомив, що не має жодного наміру подавати до суду, а діятиме більш екстремально. При цьому пан Гудима поставив вимогу надрукувати його коментар дослівно, без купюр. Отже цитуємо: “Я розберуся з ним по-чоловічому. Якщо пан Склярський та інші втручатимуться у моє особисте життя, то я просто візьму і зміню йому сексуальну орієнтацію”. Подробиць цього процесу пан Гудима не описав, однак повідомив, що це можна зробити “або фізичними, або психологічними” способами.

”Львівська газета”

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас