Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
28/02/05

Білоруські гості

Цими вихідними у Львові перебували гості з Білорусі.

В нашому місті відбулася сесія Європейських молодіжних парламентів України та Білорусі. Близько сорока білорусів приїхали до Львова для налагодження співпраці з українською молоддю.

На сесії розглядали питання, пов’язані з політикою й економікою Європейського Союзу, а також обговорювали останні події в Україні та Білорусі. Крім білорусів, до Львова прибув британський професор Алан Флаверс, який допомагає білоруській молоді розвивати співпрацю і якому вже неодноразово відмовляли у видачі візи для в’їзду на територію Білорусі.

Чимало білоруських студентів мали проблеми з поїздкою в Україну через заборону їхніми навчальними закладами. Деяким довелося навіть відмовитися від поїздки. Перешкоди діяльності молодіжних організацій у країні Лукашенки – нормальне явище.

– Наша організація – не зареєстрована, – розповів член управління Європейського молодіжного парламенту-Білорусь у місті Вітебськ Владімір, який не захотів називати свого прізвища. – Ми робили чимало спроб зареєструвати організацію, але нам постійно відмовляли без жодного пояснення. В майбутньому плануємо зареєструвати Європейський молодіжний парламент-Вітебськ, але сьогодні це нереально.

Відсутність свободи волевиявлення – одна з основних проблем у Білорусі. Проте організація не залишається без контакту з молоддю з інших держав.

– Європейський молодіжний парламент у Білорусі є фактично забороненою в країні організацією, – розповіла “Газеті” координатор сесії Європейських парламентів Україна-Білорусь Софія Федина. – Тому їхній куратор, доктор Алан Флаверс сприяє знаходженню фінансування організації для того, щоб білоруси мали змогу поїхати в інші країни, подивитися, як там живуть люди, як відбуваються молодіжні сесії та налагоджувати контакти з іншими молодіжними організаціями. Цього разу вирішили провести сесію у Львові, тому що це місто, на думку багатьох, є серцем і оплотом української помаранчевої революції, а також серцем демократії в Україні. Білоруси хотіли більше дізнатися про революцію й відвідати Львів – місто культурної та історичної спадщини з міцними зв’язками з молодіжними організаціями.

– У соціальному житті Білорусі є чимало проблем: зарплати – низькі, сказати не все можна і так далі, – вважає Владімір. – Зустріч у Львові є для нас дуже корисною. Адже завдяки їй ми маємо змогу, як і інші молодіжні організації європейських країн, спілкуватися між собою, і Білорусь таким чином надалі інтегруватиметься в Європу.

Оптимістичним бачить майбутнє Білорусі професор Алан Флаверс. У вступній промові він привітав пристрасть, з якою українці захищали “правду, свободу та справжню, справжню демократію в Україні”.

– Я дуже сподіваюся, що Білорусь стане країною, якою керує народ для народу, а не одна людина для однієї людини, – сказав пан Флаверс.

”Львівська газета”

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас