Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
23/02/05

Львів’яни – другі в Україні

Нещодавно в місті Бровари Київської області завершився розіграш відкритого Кубка України з кікбоксингу серед дітей і дорослих.

Львівську молодіжну асоціацію кікбоксингу представляли два клуби: “Золотий Лев”, президентом якого є Юрій Кардашевський, і “Тайфун”, очолюваний Ігорем

Андрієнком. Учасники змагань виборювали медалі в чотирьох розділах: семі, лайт, фул, ловкік і тайський бокс. Львівських спортсменів готували до змагань Тарас Гоменюк та Андрій Пігєєв. У підсумку представницьких змагань львів’яни здобули друге загальнокомандне місце.

Перші місця посіли львів’яни Дмитро Бартош (вагова категорія до 44 кг, лайт-контакт), Павло Гринкевич (34 кг, лайт-контакт), Владислав Леськів (26 кг, лайт-контакт), Кирил Полікарпов (55 кг, лайт-контакт), Анна Корчагіна (57 кг, тайський бокс), Руслан Адрієнко (40 кг, тайський бокс).

Найкращі результати продемонструвала команда з Києва, яка була представлена найбільшою кількістю учасників. Третє загальнокомандне місце завоювали кримчани. До змагань також долучилися спортсмени з Грузії та Вірменії.

За словами тренера спортивного клубу “Тайфун” Тараса Гоменюка, він задоволений виступом своїх підопічних, тим паче, що деякі з них лише вдруге брали участь у змаганнях такого рівня та продемонстрували непогані результати.

Наступним відповідальним стартом, у якому братимуть участь львівські спортсмени, буде Кубок Європи в Ужгороді. Наші земляки готуватимуться до цього турніру в Коломиї.

”Львівська газета”

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас