Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
23/02/05

Тунель на вулиці Сахарова

Пішоходи, які ходять вулицею Сахарова, навіть не підозрюють, наскільки це небезпечно. Біля будинку № 14 під тротуаром пролягає справжній підземний тунель близько трьох метрів заввишки, чотирьох завдовжки та близько трьох завширшки. Можна вважати справжнім чудом, що досі ніхто у цей тунель не провалився.

Підземний тунель утворився із зовсім маленької ямки, яка з`явилася на хіднику біля Сахарова, 14 більше ніж вісім місяців тому. Незважаючи на періодичні ремонти цієї ями, вона з кожним місяцем збільшувалася і збільшувалася. При цьому довгий час ніхто не міг зрозуміти, чому так є. І лише кілька тижнів тому, коли яма досягла в діаметрі кількох метрів, працівникам ЛКП ”Затишне” спільно з мешканцями будинку вдалося розгадати цю загадку. Як пояснювала тоді головний інженер ЖЕКу Марія Зарівняк, яма утворилася через те, що стоки води із загальнобудинкової мережі не потрапляли до каналізації. Ці стоки поступово підмивали ґрунт, через що і збільшувалася яма.

Водяні стоки ЖЕК ліквідував, отже небезпеки збільшення підземної ями нібито немає. Проте оскільки яму ніхто не засипає, ґрунт та асфальт будь-якого моменту можуть завалитися ще більше, запевнив головний геолог ВАТ ”Геотехнічний інститут” Петро Закалюжний. І що вкрай небезпечно, такий обвал, за словами геолога, може досягти і дороги, а наслідки тоді будуть, зрозуміло, трагічними.

Тому геолог радить ЖЕКу якнайшвидше засипати цю суфозійну лійку (так науковець називає небезпечний тунель). І радить це робити не лише піском, який, у разі повторення ситуації, вода вимиє одразу ж, а насамперед шаром глинистого матеріалу, піску, шаром щебеню, а тоді асфальту.

Як повідомив начальник міського управління інженерного господарства Іван Онисковець, випадок із тунелем на Сахарова для Львова є абсолютно нетиповим. Він каже, що, найімовірніше, такий провал міг би статися в центрі міста, де каналізація міститься на глибині вісім-дев`ять метрів. А вулиця Сахарова, за словами пана Онисковця, є у безпеці. І загалом він вважає, що великий провал хідника та частини вулиці Сахарова може бути лише теоретично.

газета ”Поступ”

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас