Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
23/02/05

Геннадій ХАЗАН: Міськрада хоче на вас нажитися

- Львівські кабельники мають намір підвищувати плату за послуги кабельного ТБ?

- У зв`язку зі скасуванням обмежень на граничний тариф - ні. Підвищення можливе лише через надавання додаткових послуг. Зважаючи на те, що всі наші тарифи було узгоджено з Мінекономіки, ми навіть у майбутньому за їх межі виходити не будемо: тобто якщо за 24 канали ціна становить приблизно 16-18 гривень, то більша кількість каналів просто коштуватиме дорожче, от і все. До речі, нещодавно було засідання кабельників, які входять у Західноукраїнську гільдію кабельних операторів, і там вирішили, що нашим львівським глядачам треба збільшувати кількість каналів, які вони дивляться.

- Але у Сумах, наприклад, ціна зросла після скасування обмежень...

- Ну, вони подумали, що після революції робитимуть, що хочуть. От вони і збільшили вдвічі, на свою голову. Ми ж входимо до Спілки кабельного телебачення України, а її політика полягає у тому, щоб не шокувати наших громадян. Ми свої ціни зі стелі не беремо, у нас немає рентабельності 90%, вона коливається в межах 10-20%.

- Пригадую, восени кабельники дуже обурювалися рішенням міськвиконкому, згідно з яким їм належало брати участь в утриманні будинку, тобто платити ЖЕКам за те, що вони тягнуть свої кабелі стінами будинку, користуючись у такий спосіб міським майном. Чи вдалося залагодити ситуацію?

- Це рішення міської влади, яке суперечить чинному законодавству України. Схоже вже трапилося в Кіровограді, і Кіровоградський суд скасував таке рішення, визнавши його незаконним. Те саме плануємо робити і ми. Зараз готуємо документи і подаємо до суду, аби той визнав це рішення недійсним.

- Тобто зараз рішення чинне і ви платите ЖЕКам?

- Ми нічого не платимо, хоча рішення набуло чинності. У нас є випадок, коли одному із кабельних операторів на прохання відкрити горище будинку, аби модернізувати власну мережу, відмовили працівники ЖЕКу, сказавши: ”Укладайте угоду, платіть гроші”. За що гроші? Тоді ми скажемо мешканцям, що змушені брати на півтора-дві гривні більше за послуги кабельного телебачення, бо міськрада хоче на них нажитися. І нехай усі мешканці Львова знають, що таке міськрада, які вона ухвалює рішення.

- Тобто рішення (хай, може, і незаконне) формально діє, його ніхто не виконує і управління міськради на це ніяк не реагують?

- Мене не цікавить, як реагують управління, моєю діяльністю вони не керують. Ми працюємо над тим, щоб визнати рішення незаконним, юристи готують документи на подання.

- Львів`яни часто обурюються, що мають платити за канали, які ніколи не дивляться, тільки тому, що вони йдуть у пакеті з потрібними каналами. Якось можна вирішити цю проблему і врахувати смаки мешканців?

- Мешканців треба виховувати. У нас були такі телефонні дзвінки: вимкніть ”5 канал”, бо ми на ту брехню не можемо дивитися. Що ж, я маю відключати? Не можна врахувати усіх побажань, тому ми даємо велику кількість каналів, аби кожна людина собі вибрала, що дивитися.

- Чому б не встановити окрему ціну на кожен канал, тоді мешканці вибирали б лише те, що їх цікавить?

- Ми можемо таку систему запровадити, але вона коштуватиме для кожного абонента близько 100 доларів, бо йому треба буде обладнати свій телевізор певними пристроями, тоді він зможе вибирати поканально. У тому й полягає наша проблема, що люди не мають грошей, бо ми могли б запропонувати значно більше послуг за більші гроші.

- Чому ви в угоді не обумовлюєте канали, які зобов`язуєтеся надавати? Спершу транслюєте канал, потім відключаєте...

- Ми не можемо цього зробити, бо не виконаємо зобов`язань. Буває, що раптом канал просто припиняє роботу або різко підвищує ціну. В усьому світі так є, що оператор формує насиченість ринку, а абонент не може обирати, хіба що має супутникову антену.

- А інтернет-послуги кабельні оператори не планують надавати?

- Наша фірма ”Центуріон” планує запровадити таку послугу через місяць-два.

- Нацрада з питань телебачення і радіомовлення давно говорить про те, щоб змусити кабельників кодувати канали, які транслюють еротику чи насильство, ставити певні позначки... Ви це робите?

- Ми не маємо права ставити позначки на каналах, які ретранслюємо. Хоча плануємо подавати певні канали, бо є багато прохань, щоб вони були. Будемо робити їх кодованими, щоб дитина не мала до них доступу: тобто там треба буде ввести код чи під`єднати декодер для перегляду.

газета ”Поступ”

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас